Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy csaj kulsoleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy csaj kulsoleg olyan, hogy megbolonduljanak erte a pasik? RUHA esetleg smink

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a belso is fontos, de jelen esetben el kellene jutni addig, hogy beszeljen a 2 fel egymassal. Tehat valami otlet?
2014. febr. 9. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod, mi kell hozzá? Olyan test és arc, ami tetszik nekik! Hasznos válasz volt?
2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hiaba van valakinek jo teste, ha ocsmany mamas ruhakat hord.
2014. febr. 9. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Piros. A legjobb, amit ajánlani tudok.
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a külső a lényeg, hanem az egyéniség és a humor:)
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz.

Igazából minden fiúnak más az ízlése. Mint ahogy a lányoknak , nekünk is eltérő az ízlésünk.

Én például szeretem , amikor a barátnőm kihúzza a szemét és picit sminkel , de jobban szeretem a természetest.

Illetve ruhánál nekem fontos a nőies öltözködés.

2014. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Erre nem hiszem hogy lenne jó válasz... mindenkinek más tetszik... és az csak egy dolog hogy tetszik... de te olyat keresel amiért meg lehet bolondulni.. az meg még jobban szétszórja a véleményeket... Saját magad szemében legyél dögös... vegyél olyan cuccokat ami elég kirívó de mégis elegáns...
2014. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben úgy juthatsz el odáig, h beszéljetek egymással, ha megszólítod, és elkezdesz vele beszélgetni. Arra pedig képes vagy, bárhogy is nézel ki ;)
2014. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sminkelj szépen és ne túlzottan ,öltözz nőiessen . Ahogy eddig meg tudtam állapítani szeretik a ruhákat , szoknyákat ,minit . Csak izlésessen . :)
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Honnan veszed azt a hülyeséget, h szeretjük a ruhákat? Én jobban szeretem, ha nincs a lányon ruha :)
2014. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az már más tészta . De mielőtt nincs rajta ruha , az érdekes mikor ruha van rajta , érdekes nem tudom miért,de izgatja a fntáziájukat . Lehet,mert akkor könnyen ,hozzá lehet férnia lényeghez ezért . Piszkos a fantáziájuk az biztos . :P
2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!