Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek? ://

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika901 kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? ://

Figyelt kérdés

14/L

Van egy jó fiú barátom, és hát nem meglepő módon beleszerettem. VAn barátnője, de az én legjobb barátnőm szerint érez valamit irántam.Én nem tudom.... Néha annyira szeretem, hogy az már fáj , egyszerűen nem tudom elfelejteni, úgyhogy ezt ne is írjátok... Mit tegyek???



2014. febr. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2014. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oké, ne felejtsd el, de ne is tégy semmit. De akkor csak rinyálsz tovább, szóval jobb lenne, ha megtanulnád egy ici picit megerőltetni magad, és MÁSSAL FOGLALKOZNÁL. Gondolom van mit tanulni.
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a fiuval
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát ha annyira jó barátod, akkor szerintem nyugodtan elmondhatod neki, lehet ő is így érez irántad és lehet, hogy igazad van a barátnődnek.
2014. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen még barbi való neked.

Úgy "imádom" az ilyen "13-14 vagyok és pasizni/csajozni akarok", meg "szerelmi bánatom van és 14 vagyok" (mitől????? Micimackó megházasodott???)

2014. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell kétségbevonni valakinek az érzéseit, csak azért, mert 14 éves? Ugyan ebben a helyzetben tényleg nincs mit tenni, de ha neki ez a probléma, akkor miért kell leoltani?
2014. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!