Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kifejtené nekem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kifejtené nekem ezt?

Figyelt kérdés

"Annyira nehéz azt mondani valakinek, hogy nem szeretem őt, miközben ő az egyetlen akit valaha is szeretni fogok. "



Mik azok az okok, ami miatt valakinek akit szeretek, azt mondom "nem szeretlek" ? Nem tudom megérteni, hogy mondhat valaki ilyet annak akit állítólag szeret. Valaki érti ? Segítenétek?


2014. febr. 9. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl ha csak barátok vagytok, te szereted, de ö nem, ezért azt mondos hogy nem szereted hogy ugyanugy barátok lehessetek. És még sok nás hasonlo helyzet amikir nem lehetne szeretned az embert, de mlgis szereted, de nem ismerheted be.
2014. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2014. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mártírságból, inkább te akarod cipelni a keresztet és duplán szívni az érzelmek miatt, ahelyett, hogy megosztanád a másikkal és ezáltal esetleg játszanál az érzelmeivel vagy kétségekbe taszítanád.

Például valakinek van párja de ő megkérdező tőled szereted-e te pedig direkt azt mondod, hogy nem mert nem akarsz bekavarni.

2014. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De miért nem ismerheti be?

Tegyük fel nem barátok. akkor?

2014. febr. 9. 23:50
 5/7 A kérdező kommentje:
és egyiknek sincs kapcsolata. na ? így?
2014. febr. 9. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő is független volt, én is, de szépen a szemébe hazudtam, hogy nem szeretem, mert ő egyértelművé tette, hogy nem érdeklődik irántam nőként. Így sikerült megőriznem a barátságunkat, mert ő továbbra is simán leült velem dumálni, és nem félt, hogy bántani fog, ha az aktuális csaja volt a téma.
2014. febr. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha mind ketten ugyan azt érzik egymás iránt? Az egyik elmondja h szereti de a másik azt hazudja, hogy nem. Közbe nyilvánvaló és mindenki tudja, hogy szereti. Na akkor mi van?
2014. febr. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!