Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lefogy (kb 30kg-t)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lefogy (kb 30kg-t) belőle még lehet "jócsaj"?

Figyelt kérdés

Bár utálom ezt a szót, de most más nem jutott eszembe, amivel kifejezhetném magam.

Konkrétan arra gondolok, hogy akik ducin ismertek meg, azok még tudnak rám máshogy tekinteni? Ha előtte csak kedvesnek, jófejnek tartottak.

Az arcom szép, kedves vagyok és intelligensnek is tartom magam. Változhat ez a "kedves, de duci" kép bennem és körülöttem lévőkben?



2014. febr. 10. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát az attól függ hogy fogy le
2014. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben NEM éhezéssel, hanem sok sporttal fogy le, és nem gebe, hanem tényleg formásan vékony lesz, akkor igen.

BIztos eltart egy ideig, mire észreveszik, hogy megváltoztál, de egyszer csak rájönnek, legkésöbb, ha valaki újabb ismerös megjegyzést tesz ilyesmire.


De a -30 kg elég sok, nagyon félre tud sikerülni, föként ami a bör állapotát illeti. Ha nem húzódik szépen vissza (pl. túl gyors fogyás, vagy koplalás), akkor a végeredmény nem csinos, hanem ráncos lesz.

2014. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?:)
2014. febr. 10. 08:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ha előtte is az voltál, és tudatosan szedted fel a súlyt magadra.
2014. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem!

Igazából kb 20kg van még hátra, eddig szerencsére nem nyúlt meg a bőröm. Striáim vannak, a hasamon de azokkal nem nagyon tudok mit kezdeni.

Attól tartok, hogy én örökre a ducilány fogok maradni....nemcsak mások, hanem magam számára is.

2014. febr. 10. 08:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet belöled "jócsaj", ha normálisan - nem gyorsan, és nem extrém diétával - fogysz le.


De arra nem számolhatsz, hogy mindenkinek jobban fogsz tetszeni, illetve, hogy aki eddig barátként tekintett rád, az hirtelen nönek fog nézni.

A kérdésedböl olyasmit érzek ugyanis, hogy te egy konkrét személyre gondolsz, azt szeretnéd, ha az ö szemében változnál meg. Ez az, ami nem biztos, attól, hogy a "duci" lányból "jócsaj" leszel, a személyiséged még marad. Sok esetben ha eddig barátként kedvelt, akkor ez marad is, akármilyen kinézetü leszel.

2014. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét személyre gondoltam, ez a "kedves, szép lány" kijelentés tényleg egy konkrét személytől jött és most eszembe jutott. Viszont tőle nem akarok semmit.
2014. febr. 10. 08:22
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Én kb. 50 kilót adtam le, és most elég sokan lesnek utánam.


Volt egy srác, akiért odáig meg vissza voltam. De nem jöttem be neki, mert kövér voltam, aztán lefogytam, már el is feljetettem őt. Megint találkoztunk akkor meg ő loholt utánam... csak sajnos akkor meg már bennem nem mozgatott meg semmit.

2014. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne másoknak akarj megfelelni,hanem gondolj arra ,hogy ha lefogysz akkor egészségesebb leszel és jót fog tenni az önértékelésednek is.

Egy csinos lány után meg majd tódulni fognak a fiúk,nem győzöd őket elhessegetni. :)

2014. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nos igen, akik ducin ismertek meg, és vékonyan fognak látni, tuti el fognak akadni rajta, és akik eddig figyelmen kivül hagytak, azok most nagyon is aktivan udvarolhatnak.

A molett/duci lányokat nagyon kevesen kedvelik (van aki kifejzetten csak őket, csak nagyon kevesen) szóval udvarlóid száma biztosan a sokszorosára nő majd.

Nagyon bölcsen irták elöttem, hogy ügyelj a fokozatosságra! Ha a bőr alól hirtelen megy ki a zsir, akkor lógó lebernyeg lehet a vége, és ráncok. Az nagyon randa.


Én egyébként a párválasztási factor nélkül is javaslom a szép lassú, de végül alaposa fogyást. Ahol le lehet adni 30kg-ot, ott a túlsúly már olyan mértékű ami megterheli a szivet, és az érrendszert. Szóval eü szempontból is javasolt egy egészséges súly elérése.

2014. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!