Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érzett/érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érzett/érez irántam? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 1 srác akit már 7 éve ismerek és baráti volt köztünk a viszony de 1 éve januárban megváéltozott mert ő a barátommal való szakításom után egyből bepróbálkozott nálam és 1x megbeszéltük hogy nála alszok de rosszúl sűlt el mert 1 lány leitatta buliba (aminek mellékesen én is tanúja voltam)és rámászott én egy darabig nem szóltam hozzá aztán kibékültünk és 1 párszor összevesztünk!Én mondtam neki hogy hagyjuk de ő könyörgött nekem!És most haragszik rám szinte utál...ha találkozunk akkor mindig belém köt,és ebbe az a legfurább hogy én vagyok az a lány aki nem feküdt le vele és engem nem felejtett el!Pedig azóta nekem is volt barátom és neki is barátnője!!Kérlek válaszoljatok!Előre is köszi


2009. dec. 8. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy leitatni valakit aki akar iszik aki nem akar nem iszik ez ilyen egyszerű...

amúgy meg valami testi lelki vonzalom tuti van köztetek...amikor így megy a huzavona az már jelent valamit...szerintem keress egy alkalmas helyet és időt és próbálj vele négyszemközt beszélni az érzésekről stb...


24f

2009. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neked kell elhívnod valahova hogy kettesben legyetek és megbeszéljétek ki mit akar ha jót akarsz magadnak kihozni ebből.Minden befolytástól mentesen.


úgy kell elhívnod hogy már abból tudja miről lesz szó hogy ne szólogasson vissza /ne szóljon be.../


mellesleg ha akarod őt akkor csábíts is ne csak odáig juss hogy tetszünk egymásnak és lefekszünk és barátok maradunk miközben járunk egymással...hacsak nem ez a cél.

:S


Jakomo 25f

2009. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak a baj hogy ő ezt nem akarja már megbeszélni pedig én már sokszor megpróbáltam de ő túl büszke hogy beszéljen velem a Problémájáról!amúgy ő is 19 éves!!És köszi hogy válaszoltatok
2009. dec. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!