Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap; nem fura ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap; nem fura ez?

Figyelt kérdés
Miért van ez ennyire felfújva? az utóbbi 1 hétben kb 8000 kérdés jött ezzel kapcsolat, hogy mit vegyünk mit csináljunk. Komolyan olyan, mintha ezen az 1 napon kéne szeretni valakit utána meg már mind1. Miért van ez? Vagy tényleg ilyen ereje van a Media-nak, meg a Reklámoknak a sokmillió piros szívvel a boltokban?
2014. febr. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ja én sem értem, miért olyan nagy szám...valami pénzéhes gecc kitalálta, a hülye tini csajok meg ráharaptak. ha nincs valentin napi ajándék, már őrjöng a csajod.
2014. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És te is gyarapítod ezeket a kérdéseket. Gratulálok. Ülj le, egyes.

Ha érdekel: miért zavar a felfújás?

Ha nem érdekel: mit foglalkozol vele? Irigy vagy azokra, akik örömmel ünneplik?

(Én is a hátam közepére kívánom, hülyeségnek tartom az egészet, de telibe lesz....rom, ki ünnepli, ki nem.)

2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. A Gyk felhasználók nagy része a mai napig képtelen használni a kereső funkciót az oldalon, ezért van kiírva 100x ugyanaz a kérdés, csak pár írásjel különbséggel.

2. Az átlag ember borzasztóan unkreatív, így folyton a másik véleményét kéri ki, ha valamit alkotni akar, hogy az alapján dolgozhasson.

3. "Nothing personal it's just business" - ez a zseniális idézet nagyjából jellemzi is az egész Valentin napot, csak a mögöttes tartalmat és a rejtett metaforát kell meglátni. A personal az egyéni akaratot jelenti, tehát a lényedet magát maga dönti el, hogy adni akar, avagy sem, a biznisz meg azt a robotikus megfelelést, amit a társadalom felé tanúsítasz, hisz mindenki "ünnepli" ezt, így neked is kell, máskülönben kilógnál a sorból, plusz a Valentin nap üzleti részét is, mert ugye sok bő lehet lehúzni a hülye emberről, amivel a vállalatok élnek is.

2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha amerikai lennék biztos én is ünnepelném a hálaadást és a halloween napját, nem vagyok amerikai nekem ezek nem jelentenek semmit, ők szerelmesek van párjuk ez az ünnep számukra jelent valamit, igen nem csak aznap kell szeretni, de gondolom a hangulata ráerőit az érzelmekre, média manupiláció
2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na azért az hogy valakik ebből annyira nagyon meggazdagszanak egy ökörség :D

több piros szivecskét adnak el virágot meg csokit, az rtl lead valami romantikus sz-rt, egy két virágboltos esetleg jobban jár vele, de ne gondoljunk már itt világméretű pénzlehúzásokra ami az igazi nagyvállalatoknak is jövedelmezőbb, nem fognak több olajat kitermelni aznap a fúrótornyok, nem fog több autó legördülni a futószalagról, a bányákban sem fogják megnyomatni a termelést....amúgy én is rühellem a valentin napot, és a szerelmes párokat is

2014. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!