Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg?

Figyelt kérdés

Milyen jelek utalnak arra, ha valaki szerelmes belénk?

Van valaki akiben szerelmes vagyok több mint éve, de nem merem elmondani neki.Lehet hogy hülyeségnek hangzik de azt érzem hogy, ő is szeret de nem meri ő sem elmondani.Gondoltam arra is hogy ezt azért érzem mert én szerelmes vagyok belé.De akkor is ezt érzem félretéve azt hogy, szerelmes vagyok belé.

Lehetséges az hogy, megérzem hogy szerelmes belém?.

Milyen jelekből tudom meg hogy, viszont szeret e?

Normális válaszokat,előre is köszi.


2014. febr. 10. 19:34
 1/2 Suzume97 válasza:
Például ha rád néz és te észreveszed akkor gyorsan elfordítja a tekintetét, vagy elvöröslik.Ha beszélgettek akkor valamivel babrál vagy zsebre dugja a kezét...történtek már meg ilyenek? Mert akkor tovább tudom folytatni.
2014. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen történtek.
2014. febr. 10. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!