Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért kitörölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezért kitörölni facebook-on?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm, akivel régebben mindketten tagjai voltunk egy ifjúsági közösségnek, tegnapelőtt délután rámírt facebook-on, és megkérdezte tőlem, hogy mi újság van abban a közösségben. Én ugyanis tudok egyet s mást arról a közösségről, még ha már nem is járok olyan aktívan oda, mint azelőtt. Tehát néhány mondatban beszámoltam neki az aktuális történésekről. Erre a férfi ismerősöm visszaírt, hogy ezek jó hírek (mármint hogy csupa pozitívum történik abban a közösségben), majd megkérdezte, hogy velem mi van. Azt válaszoltam neki, hogy velem is csupa jó dolgok történnek, és hasonló jókat kívánok neki is. Erre ő azt írta, hogy "hát, nekem is megvan, kedves ...." - ide a nevemet írta, majd pedig hozzátette: "ha már ilyen rövidre fogod a válaszod". Erre visszaírtam neki, hogy ha így van, akkor örülök. Nem tudtam, hogy pontosan mire gondolt, de feltételeztem, hogy arra célzott, hogy neki is jól alakulnak a dolgai mostanság.

Mindezek után másnap láttam, hogy kitörölt az ismerősei közül. Nem tudom mire vélni a dolgot. Vajon mivel bánthattam meg? Úgy gondolom, hogy amit írtam neki, abban nincs semmi rossz.


2014. febr. 10. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a volt lakotarsaim toroltek le, nem kaptam tőle idegbajt. Legfennebb 4 ismerőssel kevesebb a facebookon.
2014. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jujj azta mindenit! facen letöröltek...ezz....borzasztó, világkatasztrófa.....
2014. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdés eredetileg az, hogy a csávó mire pipult be. Erre válaszoljatok. Egyébként szerintem azt akarta, hogy hosszabban válaszolj.
2014. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nem bantottad meg semmivel, a sajat kis sebzett egojanak az aldozata lett.
2014. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!