Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitöl vérzek? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl vérzek? Lehetséges, hogy ujjazáskor átszakadt a szüzhártyám?

Figyelt kérdés
Pár napja megujjazott a barátom (3 ujjal). Nagyon fájt, szóltam neki és egyböl abba is hagyta. Korábban már ujjazott meg 2 ujjal, amit nagyon élveztem, ez viszont kimondottan fájt. A lényeg, hogy azóta kicsit vérzik a hüvelyem. Lehet butaság, de hallottam már ilyenröl. Szóval az lehetséges, hogy átszakította a szüzhártyámat és amiatt vérzek?

2014. febr. 10. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet
2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel ez történt... három ujj már bőven vastag hozzá.
2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valòszínű.

Irány nődoki.

2014. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sejthetően.
2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És emiatt feltétlenül muszály lenne nögyógyászhoz mennem? Oda szülö is el kell, hogy kísérjen?

(Sajnálom a rengeteg, buta kérdést, de nincs kivel ezeket megbeszélnem, a szüleim nem tudnak erröl a dologról és félek, hogy nagyon nem néznék jószemmel).

2014. febr. 10. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt én sem értem, hogy emiatt miért is kellene nőgyógyászhoz menni??


Ha nincs panaszod, akkor ráérsz akkor, ha aktív nemi életet élsz. Akkor ajánlatos évente ellenőriztetned magad.

2014. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy, de nem kell szülői kíséret nőgyógyászhoz. Sőt az orvos a vizsgálat idejére kiküldené anyukádat. Azért a biztonság kedvéért nem ártana elmenni nőgyógyászhoz. Gondolom nemsokára lefeküdnétek egymással, szóval azt sem ártana megnézetni, hogy van-e nemi betegséged. Amúgy nekem is fájt amikor barátom megujjazott, és utána dokim mondta is, hogy van egy szép méhszáj sebem. Úgyhogy utána kicsit pihentettük a dolgot, amíg az begyógyult. És igen vagy a szűzhártyád szakadt át vagy a barátod a körmével felsértette a hüvely falát. De ne aggódjál, egyik sem egy borzasztó dolog. Te döntöd el, hogy elmész-e dokihoz vagy sem. 23L
2014. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 ujjal biztos atszakitotta! Meg egy ujjal is lehetseges ha veletlen ugy neki dofi.
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szülői kíséret ilyen esetben nőgyógyászhoz? Hát nem tudom: "Anya, pár napja a barátom megujjazott 3 ujjal, és nagyon fájt. Lehet átszakadt a szűzhártyám." Ha anya lennék, ezt pont nem szeretném a lányomtól hallani :D Hány éves vagy?
2014. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2014. febr. 11. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!