Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ciki ha 14 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ciki ha 14 évesen nem csókolóztam csak szájrapuszi?

Figyelt kérdés
Jártam sokáig egy lánnyal de nem mertem megcsókolni mert nem tudom milyen.(ha lehet pozitív tanácsokat kérnék)
2014. febr. 11. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csókoltad meg? Na mindegy, egyébként egyáltalán nem ciki.
2014. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ciki szerintem,én 17 évesen smároltam először,de akkor is részegen :D
2014. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
D.gni azért ne d.gj 18ig. Rendes gyerek vagy te ha 14evesen csak a csokon jár az eszed. Sajnos elég sok 12-13eves már a szabadb.szasokban el.
2014. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tanácsokat szeretnék hogy hogyan is kell mert csak anyáknak lakok és nem volt ott eggy apa hogy elmondja hogyan is kell.
2014. febr. 11. 22:32
 5/10 A kérdező kommentje:
*anyámmal csak a telefon sz*rakszik
2014. febr. 11. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én 18 leszek (lány) és még szájra puszi sem volt soha, barátom sem volt soha. :) Nem azért mert nem akadt volna, hanem azért mert a Nagybetűset várom és nem adom oda magam akárkinek aki felhúzna magára mint egy ruhát, aztán ha elhasznált akkor k*baszna mint egy összesz*rozott rongyot. :~)


Úgyhogy ha nekem nem ciki, akkor neked egyáltalán nem.

2014. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csók magától jön nincs mitr előtte betanulni, mert elvész belőle a szenvedély.
2014. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elöbb írtam hogy tanácsokat is jólenne kapni mert valahogy (nem tudom h kell?)sztem értitek miről van szó és ez sz*rérzéssel tölt el
2014. febr. 11. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan azt tudom mondani, mint a hatos
2014. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az már viszont ciki, ha itt gyakorikérdéseken akarsz megtanulni csókolózni. :)

Írja le neked valaki hogy hogy kell vagy mi? Olyan mint a biciklizés. Attól hogy elméletben tudod hogy kell, még gyakorlatban nem. Csinálni kell, ha akarod.

2014. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!