Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap és nőnapi ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap és nőnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Na tehát nőszemélyeknek kéne ajándékot szerezni. És... lényegében nekem hosszú szárú fehér rózsák kellenének, de frissek, nem valami 10 napig hűtőben fagyasztott már majdnem elkorhadt rongy rózsák.


Szóval hol lehetne ilyen virágot kapni? Kertészetekben lehet? Mert virág árusnál vettem egyet de később vettem észre hogy a szára már itt ott barnul és a levelei is. Igen tehát nem fél halott rózsák kellenek. Igazából kérdeztem volna máshol is, de nem találtam vagy nem tudom hol lehet növény természet kategória.



2014. febr. 11. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
rozsat csak viragboltban lehet venni!vagy ultes a kertbe!
2014. febr. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!