Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az facen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az facen, hogy egy nőt csak nők likeolnak?

Figyelt kérdés
A férfiak csak a mellmutogatós nők képeit likeolják? Vagy az a nő, akit csak nők likeolnak azt csúnyának tartjátok?

2014. febr. 12. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy leszbinek? :)
2014. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
leszbinek? :) A nőről tudják, hogy járt már pasival. Jó, nem minden ismerőse, de erre azért nem gondoltam.
2014. febr. 12. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem likeolok mindent össze-vissza, csak ami tényleg tetszik. Mostanában ebből nagyon kevés van.

Fb se érdekel túlzottan. arctól függ és kisugárzástól, magától a képtől, persze melltől is.

Lányok meg havercsajok és egymásnak likeolják csak...

2014. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de mit likeoljunk XY liba ezredik tucatképén? A nők pedig szeretik egymás seggét nyalni, és a csillagos egekbe emelni egymás egóját. Na kb. ezért nincs normális nő manapság.


- Ó gyönyörű vagy drágám! (tök átlagos csaj szénné Photoshoppolva, egy ribis képen)

- Ó köszi aranyom!

- Puszcsi, szercsi, lávcsi!

- <3

- <3


Hányinger az egész.

2014. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de például az enyém nem olyan, mint amit most leírtál. :D
2014. febr. 12. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:

"Jó, de például az enyém nem olyan, mint amit most leírtál. :D"


Hiszem ha látom. Ha nem olyan, akkor meg feltételezem, hiányzik belőle az egyediség. Tucat.

2014. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért, a tied milyen?
2014. febr. 12. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém egy szimpla érettségi tablókép. De én nem is rinyálok, hogy nem likeolják. Felismerhető vagyok rajta, aki akar megtalál, és pont. Az én életem minőségét nem az határozza meg, hogy hány liba likeol Facebookon.
2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. És nem csak nők like-olnak, sőt. Pedig nincsenek kint selfiejeim, sőt nem teszek/ váltok kpet 2-3 naponta.
2014. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!