Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak a lányok?

Figyelt kérdés
többször látom a szemem sarkából,hogy ha pl.buszon utazok,erősen bámulnak lányok,ha oda fordulok akkor viszont elkapják a tekintetüket
2014. febr. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van, csak felém általában undorral néznek, és azért kapják el a fejüket, hogy nehogy megbántsanak.. :D
2014. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert jó pasi vagy vagy azért mert ronda vagy. Ha ronda vagy akkor nem szép dolog tőlük, hogy megbámulnak....
2014. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogyan néznek,lehet undorral.de legutóbb zavaró volt,hogy álltam és a mellettem lévő ülésből egy lány perceken keresztül engem nézett,vagy 3x odanéztem de ő nem kapta el a tekintetét,mondjuk nem is mosolygott,csak bámult mint tehén az új kapura.
2014. febr. 12. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
tudod ilyenkor küldik a jeleket :DDD
2014. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikre az átlag férfi ugye nem vevő, mert az egyenes beszédet szeretjük. :)
2014. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Extrém randa vagy barátom, azért...
2014. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül azért mert ronda vagy, hanem ha van rajtad valami furcsa, akkor azért, pl fiatalon kopaszodsz ilyesmi...

Rondának tartod magad? Ha küldesz képet megmondom, hogy miért bámulnak!

Egyébként ha nem is vagy jóképű, szerintem minden pasiban meg lehet látni a szépet, és biztos van olyan lány akinek tetszeni fogsz!

2014. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!