Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a nők nagy része hogy ő egy igazi királynő és felsőbbrendű?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegyik ilyen de sajnos van ilyen is

21/f

2009. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert ez így is van!:) L
2009. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazi királynő??? Uh, ezt csak egy 15 éves írhatta. Gyerekkorom óta nem hallottam ezt!

Én nem hiszem ezt magamról, s visszagondolva nem is volt bennem ilyen érzés. Persze, önfejű vagyok, s van tartásom, de ettől nem érzem magam felsőbbrendűnek.

Biztos rossz tapasztalatod lehet!

2009. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak úgy tesznek, és valójában bizonytalanok.
2009. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjének érzem magam.
2009. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a lelke mélyén mindenki egy kicsit gyerek, és jó érzés azt hinni h királynők vagyunk:) szeretjük ha sokat törődnenk velünk, gondolnak ránk és feltétel nélkül szeretnek:)
2009. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De azért nem kéne embereken átgázolni meg lenézni hogy: "ja, te csak ilyennek születtél én meg jobb fajta vagyok, felsőbbrendű" :)
2009. dec. 8. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Na azt nem is szabad hagyni!
2009. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért mert te iylen nőkkel találkoztál, még nem ilyen az összes. A férfiaknak is lehetne mondani ennyi erővel: "Ne csalj meg az első nővel, aki jobban néz ki mint én."
2009. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert kislánykorukban sokukba ezt nevelik bele.Rengeteg elkényeztetett apuci kedvence kiscsajt láttam már.Egész nap csak így hercegnőm,meg úgy hercegnőm,már lassan megalázkodik a gyereke előtt.Aztán flessel a fater,ha felnő a gyerek,hogy mekkora flegma p*csa lett belőle.Kb ennyivel magyaráznám. 19/F
2009. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!