Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszene nektek egy olyan ajándék a barátnőtöktől, amiben leírja az érzéseit?

Figyelt kérdés
Vennék egy befőttes vagy bármilyen üveget, a külsejét szépen kidíszíteném, ráírnám, hogy 100 (vagy bármennyi) ok, amiért szeretlek, és ebbe az üvegbe ugyanennyi kis tekercset rakosgatnék, mindegyiket kis masnival átkötve, és mindegyikre egy-egy dolgot, mondatot írnék, amit szeretek benne. Fiúk, milyennek tartjátok ezt az ötletet? Túl nyálas? Vagy örülnétek is neki, meg szívesen olvasgatnátok azt, amiket szeret bennetek a barátnőtök? Kort is írjatok! Szerintetek egy 20-23 körüli fiú örülne egy ilyennek?
2014. febr. 14. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes!:)
2014. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem nagyon jó ötlet de ne csak jókat írj hanem vegyesen és ne vidd túlzásba se! én személy szerint örülnék egy ilyennek (17 éves)
2014. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:
ejha:D jópofa
2014. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!!!! Ha nem bánod én is alkalmaznám a 24 éves páromnál ;))
2014. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyugodtan, örülök, ha másnak is tetszik az ötlet:)
2014. febr. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!