Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek azért nincs párja mert nem talált olyan pasit akit betörhetne a papucsának?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem itt vihar közeleg :)
2014. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nincs, mert mindenkit túl hamar betörök papucsnak, és én nem szeretem a papucsokat. Domináns személyiség vagyok, az élet minden területén jellemző ez, főnök vagyok, vezető pozíció, de már régen is ez volt az iskolában, egyetemen, stb. "Falkavezérként" tekintenek rám az emberek, azt teszik, amit én mondok, lesik minden szavam, és ha jobban belegondolok anno a családommal is ezt csináltam. El voltam kényeztetve, otthon is körbeugráltak. Egyetlen egy terüelt van, ahol szeretném, ha nem én lennék a "főnök", hanem lehetnék a gyengébb nő. És ez a kapcsolat. De mindig belefutok a gyenge férfiakba, akik szinte élvezik, hogy én döntök mindenben a kapcsolatunkban. Én döntöm el, hogy nyaralunk-e, ha igen, hol, szexelünk-e, milyen filmet nézünk, hova megyünk enni, én szervezzek le mindent, én intézzem a háztartást, a számlákat, a szerelőket, én értsek mindenhez, és én legyek a férfi. Eddig csak ilyen párom volt, aki nőiesebb lett a kapcsolatunk alatt, mint én. Szóval nem olyan nehéz ilyet találni, sőt. Én a másik fajtából nem találtam még.
2014. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Ez jó szar lehet.
2014. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
2-es,nem mondod,hogy az agyondiplomázottak között cask ilyenre futja?! :DDDD én nagyon megegyengetnélek az tuti
2014. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én nem akarok papucsot, mégis folyton teszetoszákba botlok. akik maguktól képtelenek döntéseket hozni.


én erős vagyok, de attól még nem akarok gyenge pasit, egyenrangút akarok. szerintem ezt érzik, hoy erős vagyok, s azért jönnek a gyengék, sajnos.

2014. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem olyan kell aki vigyáz rám és van akarata
2014. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2,5,6 egyet kell értenem.
2014. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a pacskerokat. :) A domináns, határozott, ugyanakkor gyengéd, gondoskodó férfi az esetem, mint a férjem.
2014. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszer egy faszi olyan dumával próbált odajönni hozzám, hogy ő szereti azt, ha egy nő lenézi. Na gondoltam, fasza, még egy levakarhatatlan. A buli végén dühében felszedett egy csajt, mert a buli alatt le se sz*rtam. XD Na az ilyen már szánalmas. Én azért nem találtam párt magamnak már jó ideje, mert nem látok magam körül kifonomult lelkű, intelligens, művelt férfiakat. :(
2014. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4: attól, hogy bunkó paraszt valaki, még nem biztos, hogy férfias, de még ha az is, roppant taszító. A kifinomultabb személyiségek jobban vonzanak.
2014. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!