Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti kit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti kit választanátok, aki szexuálisan nagyon vonzó számotokra, de nem annyira passzoltok személyiségileg egymáshoz vagy azt, aki szintén vonzó számotokra, igaz nem annyira, mint az előző, de vele egy hullámhosszon vagytok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 12:04
 1/10 A kérdező kommentje:
van egy csaj,aki tetszik,de nem tudom eldönteni,hogy kit akar jobban, melyik srácot.
2014. febr. 15. 12:05
 2/10 anonim ***** válasza:
fontos a személyiség. ha nem vagyunk egy hullámhosszon, akkor engem már nem érdekel a srác.
2014. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Személyfüggő
2014. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első választja a 95%-uk akkor is ha itt majd 10 en a nyakamnak esnek, hogy ez nem így van (de bizony), mert bíznak benne, hogy majd ők megváltoztatják a pasi viselkedését, akár még a személyiségét is. Mondanom sem kell, hogy ez 10 ből 9 szer nem sikerül és jön a sírás, hogy minden pasi szemét.
2014. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám.
2014. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második.
2014. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Második.
2014. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felötlött benne pár kérdés ezzel kapcsolatban.

Milyen hosszú egy ilyen tesztidőszak mire ez megállapitásra kerül a lánynál? Párhuzamosan zajlik, tehát egyik nap ezt a fiút teszteli, másik nap másikat? És még annyi, hogy te mit gondolsz magadról, te melyik vagy?

2014. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2. Ha annyira egyhullámhosszon vagyunk, hogy beleszeretek, egyértelműen szexuálisan is vonzani fog.


Az 1. egyéjszakásnak lenne jó.

2014. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4 esnek igaza van. De azért az összes pasit ki fogja használni rendesen. De úgy, hogy titokban maradjon. Ismertem egy csajt egyszerre 4 fiút bolondított! És mindegyik azt hitte, csak ő van. Kirándulás, ajándékok, étterem, bál. Aztán kiderült a dolog. És ki mellett maradt meg? A 110kg os 206cm es helyes pasi mellett. Amelyik mérnök volt. A többinek kosarat adott. Vagyis a leghelyesebb, legpénzesebb lett a nyerő. A többit csak hülyítette.
2015. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!