Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Szeptemberben iratkoztam át a jelenlegi sulimban...szóval én vagyok az új diák. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg tetszem az egyik osztálytársamnak vagy csak azért foglalkozik velem, mert új vagyok...Sokszor észreveszem, hogy néz emgem, sőt miután észrevettem tovább néz és kicsit sunyin mosolyog...infó órán egymás mellett ülünk, ilynekor állandoan hozzámér(direkt) és piszkál is rendszeresen...meg persze sokszor előfurdult, higy elmegy a padom mellett és megsimogatja az arcomat menet közben...hát röviden ennyi :)..remélem nem lett érthetetlen...akkor a kérdés marad: vajon tetszem neki, vagy csak barátkozik?

(bocsi, ha helytelenül irtam)

(17L)


2014. febr. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, legalábbis ha csak barátkozna, akkor nem simogatná meg az arcodat...
2014. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki. :)

A csipkelődés barátok között is oké, de az arcodat nemigen simogatná, ha nem szeretne többet.

2014. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Elment a padom mellet" ne má hogy csak én gondoltam hirtelen másra?! De tetszel neki, úgyhogy a piszkos gondolataim valamennyire beigazolódhattak.
2014. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :))
2014. febr. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!