Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lógó mell. Hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lógó mell. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy a mellem (70D), és ilyen méret mellett már ritka, ha feszes. Ugye van az a szabály, hogy akinek a melle érinti a bordáit, annak lóg...

Úgy szeretnék pici mellet (a 70 maradhat, de elèg lenne B), ezek helyett a löttyedt tejeszacskók helyett, de sajnos ez van.

Nem vagyok elhízva, átlagos az alakom (90-61-90, 170cm 55kg), és melltartóban szép a mellem, de utálom, hogy nélküle akár egy öregasszomyé :(


Nem küldök képet, mindenki látott már ilyet. Privátokra nem válaszolok, ismerkedni sem szeretnék.

Köszónóm.


2014. febr. 15. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el nekem, hogy az bizony szép. Aki azt mondja, hogy nem az vagy meleg, vagy hazudik.
2014. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Találj magadon egy olyan pontot, amit kifogástalannak ítélsz meg, és ahányszor eszedbe jut, hogy nem tetszik a melled, annyiszor gondolj a szép testrészedre, és mondd magadnak, hogy az viszont tökéletes, és én ettől vagyok jó csaj. Mindenki bekaphatja.
2014. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Nem küldök képet, mindenki látott már ilyet."


XD

2014. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

valódi mell = szép mell. A valódi nagy mellek lógnak. Akinek feszes szilikon kell, az maradjon a gép előtt és nézegessen képeket, vagy szedjen fel milliomosok által kitartott és plasztikáztatott lányokat. Én inkább maradok a valódi, természetes nagy mellek mellett a valóságban! ;)

22/F

2014. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a végén kezdeném:

NEM fogok csak azért kikezdeni veled, mert vékony vagy nagy mellekkkel.

Lehet azért, mert én jobban beindulok egy formás fenék láttán, a mellek meg nem érdekelnek.

De mindegy is...

A lényeg, hogy szerintem a szép nem azt jelenti, hogy kicsi vagy nagy, hogy feszes vagy lógós.

Mindenkinek más tetszik, és van egy réteg, aki a nagyobb lógósabbat szereti.

Amúgy meg vicces, hogy sok csaj ismerősöm van, akinek nagyobb, az kicsit akar. Akinek kissebb az nagyobbat akar. Senki se elégedett.

Szerintem saját magadat neked kell egyedül megszeretni-elfogadni ahogy vagy.

De én azt hiszem, hogy egy ember nem csak hús és csont. Ezért nem tudom csakis azt nézni, hogy épp ez/az milyen rajta, mekkora és mennyire kemény.

Az összes többi dolog is számít.

2014. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
szegény :D azt hiszi, hogy ezen múlik
2014. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ezen mùlik, van barátom, és nem vágja a fejemhez. Magam miatt zavar, mert nem túl esztétikus.
2014. febr. 15. 22:04
 8/12 anonim ***** válasza:

csináltasd meg

mégis mit kezdjünk vele? nekem kifejezetten tetszik a nagy mell, és van egy lógása a nagy melleknek, azért is tetszik

2014. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a nagy dolgokra hat a gravitáció így kimondottan undorító és természetellenes lenne ha úgy állna mint az olyan amire duplán ráfér az A méret


most nyafogjak én is hogy hosszú a pö.csöm és kilóg a szabványboxerből?


keresek hosszabb szárút és nem vágatom le a végét még akkor sem ha nem tetszik mivel elfogadom magam olyannak amilyen vagyok

2014. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek lehetnek a melleid. Egy természetes nagy mellnek valamennyire lógnia kell, így szép. Csak a ronda szilikonmelleknek van labda formájuk. Örülj neki, hogy ilyen szép nagyok és nem csak B kosaras, azok szerintem se szépek.

24F

2014. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!