Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszlányok.hu-n a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-n a csajok mennyire veszik komolyan a korhatárt?

Figyelt kérdés
Tudom 18 alatt nem lehetne de mondjuk én 17 vagyok akkor nem fognak gondolom személyit kérni vagy valami nem?És amúgy ha valakinek van tapasztalata mennyire megbízható az oldal?

2014. febr. 16. 18:47
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Pénzért csinálják... ha fizetsz nem kérdeznek semmit...
2014. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pénzt csak annyit vigyél amennyit megbeszéltetek, telefont ne vigyél vagy rejtsd el mert tudod az ördög sohasem alszik mondjuk egy haverodnak vagy anyádnak mond meg ha 1 v.2 óra múlva nem térsz vissza hívja a rendőröket :D
2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az oldal azért megbízható,mert aki kamu képpel,vagy egyéb trükkel hirdet azt törlik.Olyan lányt válassz akiről csak pozitív beszámolók vannak.Telefonon beszéld meg velük a dolgot(számkijelzéssel),ne e-mail-t írogass.Félni nem kell semmitől,szerintem inkább nekik van félni valójuk.Ez is az egyik oka,hogy sok lány közösen bérel lakást a barátnőjével így nincsenek egyedül.Ha 14 évesnek nézel ki akkor nem biztos,hogy fogadnak,de azt úgyis megmondja neked a randin a leányzó mielőtt fizetnél.
2014. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!