Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok es nok! Ti mit szolnato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok es nok! Ti mit szolnatok, ha a parotok 22 evesen meg az anyukajaval elne es egy atlagos, nem uj epitesu hazban laknanak?

Figyelt kérdés
Mennyire szivesen aludbatok ott a sracnal, illetve a haz miatt, hogy csak egy atlagos 30 eves alkategorias lakas? Azert kerdem, mert egy baratomek is hasonlo hazban laknak, a baratnoje pedig mindig kibeszelte,, hogy milyen rege es rozzadt hazban elnek.
2014. febr. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a barátod barátnője egy gyökér.Mit szólnék? Semmit
2014. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDD

Hogy egyes embereknek milyen problémái vannak :D

Az a hülye pitcsha meg akkor jártassa a száját, ha majd a SAJÁT pénzéből vesz 25 millióért egy új építésű házat..

Szánalom, komolyan mondom :/

2014. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a haz szamit! Nem azt mondom, hogy hatrany, ha valakinek szep, uj haza van, de a szerelemben nem ez fog szamitani! Ertelmes lanyoknal! 21L
2014. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs abban semmi rossz vagy ciki, ha valaki 22 évesen otthon lakik. A házat nem tudom, hogy milyen. Ha régi, de rend van és tisztaság, akkor semmi gond vele. Ha arra mondta, hogy rozzant, hogy kupleráj és kosz van, akkor megértem, hogy nem akar ott lenni. A tisztaság nem pénz kérdés. Egy régi házat is szépen rendben lehet tartani. És minden szebben mutat, ha tisztaság és rend van.
2014. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22 évesen még jó eséllyel tanul főiskolán, vagy egyetemen, és ha nem kellett emiatt más városba költöznie, még szerencsés is, hogy otthonról járhat be.

Mit kéne szólni? Hogy nem pazarolja a pénzét (vagyis sokkal inkább a szülei pénzét) albérletre?

Egy 30 éves ház meg nem régi. Ha csak sejtenéd, hogy az emberek hány százaléka él 50-80 éves házakban, amit max átépített felújított. Te meg kedves kérdező, ha már megkérdezted ezt, valószínű foglalkoztat, és kezdesz akkora gyökér lenni, mint a barátnőd idióta felszínes, újgazdag hülye pitscha barátnője.

2014. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem el, h vannak ilyen lányok.... én égek.

engem az se érdekelne, ha sátorban laknának, ha szeretem.

2014. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátom is az édesanyjával él még egy galériás lakásban, de ennek ellenére szoktam náluk aludni, mikor mondjuk a barátom sokáig dolgozik, és hozzám tovább tartana ideérni. Abszolút nem zavar, szerencsés vagyok, hogy engem el tudtak indítani a szüleim egy lakással, nem mindenki engedheti ezt meg magának. Nem nézem le emiatt, meg semmi, sőt, fantasztikus embernek tartom őt is és az édesanyját is, hogy komoly nehézségek között is egy ilyen otthonos lakásuk van:)
2014. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok 22 éves él a szüleivel és nyilván nem a háza miatt lenne a párom. Nem érdekelne különösebben.
2014. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!