Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki iránt nagyon ingadozóak az érzéseim sokszor találkozunk és alakul valami köztünk amikor együtt vagyunk akkor tényleg azt érzem hogy szeretem és nekem csak ő kell de van amikor úgy érzem hogy én is jobbat érdemelek nála és ő is nálam és ilyenkor azt érzem hogy nincs rá szűkségem de ez elmúlik és újra mást érzek,hogy szeretnék vele lenni megölelni ..stb. nem értem magam..és ez nem tudom hogy miért van így:/

#szerelem #érzés #fellángolás #ingadozó érzések
2014. febr. 17. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamaszodsz. Ez normális.
2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nagyon idegesít hogy nem értem saját magam
2014. febr. 17. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
majd kinovod!
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!