Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nehezebben mertek leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nehezebben mertek leszólítani egy szép, mint egy kevésbé szép, átlagos lányt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mindig ugyanolyan nehéz. ;)
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olyan feltűnően szép lányokat nem szólítok le! Az átlagosakat szeretem ;) őket van motivációm leszólítani szóval inkább izgalmas, mint nehéz :D
2014. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyanolyan nehéz
2014. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nehezebben - én legalábbis. :)
2014. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb,csak ugyanolyan szar a végeredménye.Már nem szólítok le semmilyen lányt,mert nincs értelme se átlagosnak,se szépnek.Ugyanaz a vége úgyis,elutasítás orrba-szájba.Elvesztettem a hitemet benne,hogy sikerülhet és a erőmet is ezzel kapcsolatban.Mikor egy darab pozitívum bármi nem jön visszafelé,egy idő után beleun az ember.Nekem ez 7 év után jött el,aztán lehet még a későbbiekben ez változik.
2014. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az utolsó. Akár szép, akár átlagos, akár csúnya lányt szólítok le, ugyanúgy elutasítás a vége, mert csúnya pasi egyiknek se kell. Egyébként szép lányokat csak akkor van értelme leszólítani, ha kifejezetten jóképű vagy.
2014. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ne add fel.:)
2014. febr. 17. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen külsejű a lány én aztán oda nem megyek egyhez sem, már elégszer megkaptam, hogy ilye arcszerkezettel és nyomi testtel sosem lesz barátnőm...
2014. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!