Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak komolyan tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak komolyan tetszik az ilyen alak?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig csak hallottam, hogy Kim Kardashian így-úgy milyen jó nő, de most láttam róla képet először. Őszintén szólva nőként valami jobbra számítottam.


2014. febr. 17. 20:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
Hát elég távol
2014. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

persze hogy bejön


mit gondoltál mindenki a csontrakétákra bukik?


a nőn legyen mit megmarkolni mert ha nincs akkor az csak jány

2014. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ilyen egy nő. Nem a csontvázakra bukom...
2014. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nincs átmenet az "igazi nők" és a "csontvázak" (milyen szép megnevezés!) között.
2014. febr. 17. 21:16
 15/29 anonim ***** válasza:
20%
Azért ne haragudjanak, akik ilyen "van mit fogni rajta" érvekkel jönnek, szerintem elég igénytelenek, és inkább beérik egy ilyennel. Mert ezt nem nevezhetjük formásnak. Ez egy torz alak.
2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 PoundCake ***** válasza:
100%
Utolsónak!Mi az hogy beérik ilyennel?Kikre gondolsz?Kanye West beéri vele pedig szerintem megtehetné hogy keres vékonyabbat szebbet stb. Nem értem ti nők miért nézitek le azokat a nőket akiknek homokóra alakjuk van.Igenis szép az, szerintem nem Én vagyok ezzel egyedül ;)
2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
25%
Fiú vagyok! :D Persze ha majd elmúlok 40, lehet nekem is jó lesz majd, mert nincs más.
2014. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne torz? Azért mert nincs kockás hasa és nem feszes mindene? Ez nem igazi nő vagy nem igazi nő kérdése. Mindenkinek más alkat áll jól, mindenki mást örökölt genetikailag és szintén mindenkinek más jön be. Nagyon érdekes, hogy akik a soványabbakat védik azok mindig lecsúnyázzák a teltebb alkatokat, míg az idomok kedvelői csak azt hangsúlyozzák, hogy ők jobban kedvelik a fognivalót. A 'csontváz'kedvelők (hogy éljek az előző szóhasználattal:D) gyakran átesnek a ló túloldalára és elhordják az ember lányát csak azért, mert ő meri vállalni és jól érezni magát a saját, TELT testében.

Abból meg, hogy a férfiak egy jelentős hányada emellett az alak mellett teszi le a voksát egyértelműen látható, hogy nem kell minden divatlap szépségideálját készpénznek venni. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lenne az ideál a butító média befolyásolása nélkül. Szerintem például ez a nő tényleg gyönyörű :)

Akárki lehet gyönyörű valakinek, de mindenkinek megfelelni senki sem fog!

2014. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nem az esetem, de azért komolyan elbeszélgetnék vele :D
2014. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kim Kardashian BOMBA JÓ NŐ, ennyi! Van még kérdés? :D

L

2014. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!