Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy én 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy én 26 évesen szűzként, szex, csók minden nélkül kibírom ezt, a börtönben meg miért golyóznak be ezek megvonásától az emberek és követnek el szexuális erőszakot egymás ellen?

Figyelt kérdés
Amúgy nem vagyok aszexuális, piszkosul vágyom a lányokra, a jó csajokra, de nem jött, nem jön össze mégsem kezdek hirtelen (homo)szexuális erőszakba... vagy a börtönökben folyó dolgok is csak kitalációk és városi legendák?

2014. febr. 17. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Könnyebben bírja az, aki még nem próbálta, mint aki tudja, hogy milyen.

Legalábbis szerintem. :D

2014. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom milyen elélvezni :D csak más ember nem volt hajlandó még erre velem közösen :D tehát az érzést tudom, hogy jó ahogy sztem sok más idősebb szűz ember, tehát itt vmi gikszer van a dologban, vagy eleve tényleg romlott emberek kerülnek a börtönökbe e téren is vagy csak mende monda
2014. febr. 17. 21:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szexuális erőszak a hatalomról szól, a másik ember birtoklásáról és megalázásáról, nem a kielégületlenségről. Ergó ha valaki téged megd*g a börtönben, nem azért teszi, mert annyira ki van éhezve, hanem azért, mert így te az ő birtoklott tárgya leszel. Megmutatja azt, hogy azt csinálhat veled, amit csak akar, mert ő ott az "isten". Erről szól, nem a kiéhezettségről.
2014. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszed ők még soha nem "könnyítettek" magukon? Szerinted miért nem elégszenek meg az önkielégítéssel, hanem közösülnek? :) Mert más ki...ni magadnak, mint megd..ni valakit. Nem lenézésből vagy kötekedésből, de neked erről fogalmad sincs, hisz te magad mondtad, hogy még nem tapasztaltad a két ember aktusa által nyújtott gyönyört.

Mellesleg amit a #2 hozzászóló írt, abban is nagy igazságtartam van. Odabent az is megbolondul/bomlik néha, aki józan ésszel ment be. A börtönökben olykor kegyetlen hierarchia van, aminek ez a fajta erőszak ad teret.

2014. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
volt egy cikk az indexen a drogfutárok börténéről ahol iszonyatos a zsófoltság meg őrök sincsenek még sincs nemi erőszak mert vannak intim órák, amikor k*vákat hívhatnak a rabok és csinálhatják ebből az követekezne h azért csinálják egymással mert hajtja őket a szexuális vágy de engem is hajt mégis kontrollálom magam
2014. febr. 17. 21:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

És te mit akarsz csinálni? Elkapsz és megerőszakolsz valakit? Ugyan már, neki ott bent "úgysincs mit vesztenie", azt csinál amit akar.

Aki börtönbe kerül, például valami nyomós ok miatt, annak többnyire alacsonyabbak a toleranciahatárai, nehezebben visel el dolgokat. Ez kihat a szexualitására is. Sokan a szexet stresszlevezetésre is alkalmazzák. De ha ennyire érdekel a téma keress egy illetékest, hátha változtat az állapotodon.. :)

Mellesleg, hogy próbáljuk meg elmagyarázni valakinek, hogy milyen a savanyú, aki még nem evett citromot? :) Ha nem akarod megérteni, akkor nem fogod megérteni.

2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, menj valami ratyi diszkóba, fizess 1-2 italt valami r*b*ncnak, és vidd fel magadhoz. Probléma megoldva.
2014. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem jönnek velem el a jó csajok sehova, egyből lekoptatnak, mintha ez olyan egyszerű volna, de nem tanácsot kértem XD de azért köszi rendes tőled, csak érdekel ez az anomália, mert sztem ez a börtönösdi csak urban legend
2014. febr. 17. 21:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással, hogy na gyere fel és megduglak senki nem is fog elmenni veled.

Mi az hogy "jó csajok"? Lehet, hogy magadhoz képest túl magasra teszed a lécet.. :D Belülről is meg kéne ismerni a nőket, nem csak ránézek és uuuh micsoda bige..! Sose a fullost keresd, az már rég megszomorodott. Értelmes és okos lányokat keress, a szerelem és a jó szex megszépít. Testileg bárki kikupálódhat, szellemileg nehéz felnőni egy szintre :D

2014. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
majd persze úgy megyek hozzá oda, hogy "szia gyere had dugjalak meg" :D am helyem sincs max egy vmi olcsó motel szoba vagy a park ahol megtörténhetne am tudom h magasra teszem a lécet de nem szándékosan a saját ízlésemet nem fogom tudni és nem is akarom megerőszakolni annak nincs értelme mert nem lennék boldog
2014. febr. 17. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!