Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok le azt, h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le azt, h. a párotok egy szót sem szólt, nemhogy ajándékot vett volna Valentin Nap alkalmából?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok Bálint, így nem érdekel.
2014. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Örülnék. Legalább tudnám, hogy nem olyan felszínes és bugyuta, hogy valagat kerít egy napnak.
2014. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémtől sem kaptam semmit, nem is mondott semmi ilyen valentin napos dolgot....De elmondta, hogy szeret, együtt töltöttük el az időnket, kinek kell ennél több???

Annál több, hogy szeret valakit, és érzi, hogy az a másik viszont szereti és ki is nyilvánítja..Ezen kívül nem is akartam semmi mást. Hogy reagáltam le? Örültem, hogy így telt a Valentin nap

2014. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. már megint ez a baromság. ÖRÜLNÉK NEKI, HOGY NEM FOGLALKOZIK EZZEL A SEMMITMONDÓ "ÜNNEPPEL".

21N

2014. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi sem tartottuk meg, se "szóban", se ajándékokkal, nem is találkoztunk aznap. Felesleges ünnep, minek foglalkoznánk vele.
2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

A párotok jelzőt általában lányok használják, így feltételezem, hogy te lány vagy. NA meg Magyarországon az terjedt el, hogy a fiúnak KELL megajándékozni a lányt, pedig ez KÖLCSÖNÖS, csak itthon ez már nem terjedt el, mert a lányok szeretnek kapni, de ugye ha adni is kéne... na mindegy hagyjuk is.

Tehát ha a jelek alapján kedves kérdező lány vagy, már csak egy kérdésem van hozzád.

BÁLINT a neved B.a.z.d.m.e.g!?!?

Bírom, hogy a Valentin nap tökéletesen alkalmas nap arra, hogy a fiú azért vegyen ajándékot amit az év 364 másik napján ingyen is megkap. :S Ribizlik vagytok mind. Kivéve aki nem.

2014. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Aki azt mondja, hogy örül, hogy a párja nem mondott és nem ajándékozott semmit,az csak magát csapja be,mert még nem volt egy épkézláb illedelmes párja!


Igenis sz*rul esne nekem, ha a párom azt sem tudná, mi az a Valentin. Hiába felszínes ez a világ...

2014. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Nana, utolsó. Kellően illedelmes pasassal sodort össze a szél, de az enyémnek esze is van. Nem egy nap aka szeretni, hanem mindig.
2014. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

14:54


Na ezért hisznek a férfiak nőket ilyen számító, buta libának, mert vannak ilyen nők is mint te!!!!

2014. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi sem unnepeljuk, de a ferjem megiscsak hazaallitott egy csokor tulipannal :D


Jolesett, na!

2014. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!