Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14L vagyok de annyira szeretnék már valakit magam mellé..:( Lelkileg össze vagyok roppanva és érzem h ha lenne egy fiúm tiszta szívből tudnám szeretni. Ez normális ilyen korban és ilyen körülmények között?

2014. febr. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem normális. És igen, baj. Egy kölyöknek nem azon kéne tépelődni, hogy szerezzen valaki maga mellé. Nem elég elkapni a másikat, meg is kell tudni tartani. És erre Ti még képtelenek vagytok. Szeretethiány, társadalmi nyomás és elvárások, leszarom, melyik indok felel meg nálad a sok közül, de neked is jót tenne, ha nem lennél ilyen befolyásolható és akartgyenge.


Nem lesz jobb attól, hogy egy faszid van. Nem leszel több tőle. Nem villogni kell vele. Nem Kell, hogy legyen valakid.

2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy ennyire beleéled magad. Majd jön magától a szerelem, nem kell siettetni, de akkor se éld bele magad nagyon, nehogy csalódj.
2014. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es. Dehogy! Én nem támogatom ezt az elvet h ha esik ha fúj vki kell mellém. Csak tetszik vki és olyan szomorú h nem lehet az enyém mert észre sem vesz.m
2014. febr. 18. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én időmben miért nem voltak ilyen lányok?


Ez a kérdés egyrészt komoly, mert valóban nem nagyin voltak ilyenek 10 évvel ezelőtt, másrészt meg irigység de azt hagyjuk.


Szóval én azt mondom neked "pici lány", hogy nem feltétlenül fiúra van most szükséged. Barátokra van szükséged, szeretetre. Olyan emberre aki szeret, akiben megbízhatsz és akivel meg tudod beszélni a dolgaidat és akivel jól érzed magad. Hidd el, hogy a mai világban sokkal többet kaphatsz egy igazi baráttól mint egy "fiúm" kategóriájú embertől.


Ha igazi barátság alakul ki fiú és lány között, akkor annak lehet folytatása szerintem a párkapcsolat. Valahogy úgy lenne normális. Én szívesen lennék a barátod, aki meghallgat és aki segít, de azt hiszem kinéznének azért a társadalomból.


Azért vigyázz magadra és tényleg egy barátot próbálj meg szerezni, mert egy igazi barátra mindig számíthatsz. Akkor is ha a világ végén van és akkor is ha már 1000 éve nem találkoztatok.

2014. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Barátokkal nincs gond vannak.:) Sőt! A legjobb barátnőm 2 házzal arrébb lakik és minden nap találkozunk. Már születésünk óta barátnők vagyunk.:3 Meg még van rajta kívül 5-6 (legjobb) barátnőm meg még van pár barátnőm de ők inkább olyanok h többek mint egy ismerős de kevesebb mint egy barátnő.:) Tehát nem a barátokkal van a gond..azon a téren minden rendben.:)
2014. febr. 18. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:) Akkor meg öleld meg őket aztán örülj, hogy vannak. Még mi fiúk is ezt tesszük néha, mert kitudja... talán csak holnapig élünk.


Ha "fiúd" lesz, teljesen megváltozik a világ. Én azt mondom, ha teheted, még élj. Járjatok el vidámparkba, moziba, meg amit szoktak a lányok.. vásárolgatni. Nem tudom, de foglald le magad, alkoss, csinálj valamit és készülj fel a felnőtté válásra.


Ha végzel a sulival, minden más lesz. Kilöknek a nagyvilágba és boldogulni kell. Na akkor tényleg komoly szükséged lesz a barátokra és akkor már nem árt ha lesz egy megbízható fiú barátod sem (aki mondjuk a párod is egyben). Addig még ne aggódj, egyáltalán nem vagy elkésve, hisz még általános iskolás tojáshéj van rajtad :D


24/F

2014. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!