Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Ti vonzódtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Ti vonzódtok, vagy elfogadtok művész lélekkel megáldott pasikat? Pl, ha verseket novellákat ír. Zavar titeket, vagy szívesen olvassátok, esetleg számotokra teljesen mindegy.

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 22:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Engem nem zavarna, sőt mi több, örülnék, ha ismernék ilyen fiút. Szívesen olvasnám, véleményezném az írásait, és a sajátomról is kikérném a véleményét.
2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

engem vonz ha valaki valami művészeti értékkel bíró dolgot alkot.

L

2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen olvasnám, ha a párom művész lélek lenne :)
2014. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel jomagam magyar szakos vagyok, evek ota kritikakat, esszeket irok, mellette inkabb a regeny fele huz a szivem, bar van par novellam is, elfogadom. De ez nem azt jelenti, hogy minden iromanyaert rajongani fogok es bombolok a versein, de abszolut elfogadom, ha valaki muveszlelek, meg is ertem, en is az vagyok. L
2014. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En csak a muveszlelkekhez vonzodom, bar inkabb azokhoz akik zenelnek.
2014. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pacsi kérdező. (: Olykor leírom a gondolataimat én is. Asztalfióknak...:)
2014. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem összegyűlt itt pár kedves leány és fiú.Lehet ismerkedni:)
2014. febr. 18. 23:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Barátom szokott verseket írni, nekem ez nagyon pozitív dolog, bár a költészet sose fogott meg nagyon, de mióta őt ismerem elkezdett jobban érdekelni. :D Bár azért az nem jönne be ha túl "elvont" lenne, de így szerintem nagyon jó dolog :)

19L

2014. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Szimpatikus dolog, kedvelem, pláne ha mellé kicsit magának való is az illető.
2014. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. febr. 19. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!