Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy így lóg a cicim? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy így lóg a cicim? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 19. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
55%
Hát őszinte leszek, nem a legszebb...
2014. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
88%

ne gyertek már ezzel a 10-enévesek marhasággal.


20-on felül vagyok jócskán.

De attól még nem vagyok gyerekes sőt senki sem az, ha ez a mell nem tetszik neki. Nekem nem tetszik ennyi. Az ilyet meg nem kell túlkomplikálni , hogy ezért meg azért nem.


Csak őszinte vagyok, és mondhatom most én meg azt, hogy sokakkal ellentétben én őszinte vagyok!

2014. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, akkor annyit változtattass rajta, hogy a mellbimbóid előre nézzenek. egyébként a formájával, nagyságával nincs semmi gond.
2014. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:

12.

Arra gondoltunk, hogy ők a legkisebb hibába is belekötnek már.

Nem egy címlapra való, de nem is ciki, a kérdés ez volt.

Neked nem tetszik, másnak meg a szilikon nem.

És ha szeret valaki valakit, tényleg nem ezen fog múlni.

Hiába nem 20 alatt egyébként, az eféle gondolkodásra meg kell érni, ez lehet 30 fölött is. :)) ( Ne vedd sértésnek, ez tény)

2014. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
91%
de, ha eldöntöd, hogy kés alá fekszel, akkor úgyis át fogod szabatni, a barátodnak, illetve elsősorban neked tetszőre. akkor viszont arra vigyázz, hogy ne akarj mindenáron hatalmasat csináltatni, csak akkorát, amekkora a testalkatodhoz illik
2014. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
88%

12-es vagyok.

"az eféle gondolkodásra meg kell érni" De arra is fel kell nőni, hogy valaki elfogadja azt, ha valakinek az nem tetszik. És nem ráerőszakolni azzal hogy ha úgymond értelmesebb lenne akkor elfogadná.


Az meg más tészta, hogy aki szereti az elfogadja őt. Igen valóban elfogadja úgy amilyen, abban az esetben ha nem a melleit látja legelőször. És most itt jelen helyzetben a "legelőször" van érvényben.

2014. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:

Ne vitázzatok gyerekek!


Semmi sem kötelező, van akinek tetszik , van aki elfogadja van aki pedig nem. Semmit nem szabad a másikra ráerőltetni.

2014. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
12 én nem írtam, hogy nem fogadom el a véleményed, ha erre célzol...Tehát remélem, tudsz értelmezni, és te se nekem való támadásnak szántad :)
2014. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:

Látom félreértettél!

Én randira szerettelek volna hívni!

2014. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mert legalább természetes cicid van, és az mindennél többet ér!
2014. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!