Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kb.7 cm- vel alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb.7 cm- vel alacsonyabb nállam és engem ez nagyon zavar, de nagyon szeretem őt! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, de engem nagyon zavar, hogy alacsonyabb nállam. 15 éves voltam, amikor összejöttem vele és előtte soha nem volt még barátom, és akkor még nem számított, mert végre lett valakim. Tudom, hogy ez aljas dolog, de aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt, borzasztóan megszerettem, viszont a magasság dolog még mindig zavar. Ő 171-173 cm között lehet, én meg 177-178 cm vagyok. Gondolkoztam már, hogyha ennyi idő után is zavar, akkor szakítani kéne, és már megpróbáltam, de aztán mindig újból összejövünk, mert nem tudok nélküle élni és persze osztálytársak vagyunk. Mit csináljak?Engem nagyon zavar, de nagyon szeretem és nem tudnám más fiúval olyan jól érezni magam, mint vele!

2014. febr. 19. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szomorú hogy valaki 17 évesen is még mindig 11 éves szinten van :/
2014. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

náLam, egy l-lel. Szúrta a szemem.


Szerintem ha a magassága zavar, akkor nem is vagy belé igazán szerelmes.

2014. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.. Pedig elméletileg a lányok hamarabb érnek meg.
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemled meg őt, ha azért szakítottál vele, mert pár centivel alacsonyabb nálad. Nekem is van olyan dolog, ami nem jön be abban a srácban akit szeretek, de nem érdekel. Ő is alacsonyabb. Ez van.

14/L

2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél díszri banc....

Van elég

2014. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretnéd akkor nem zavarna ennyit a dologról :)
2014. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem szereted. Abból is látszik, h zavar a dolog, meg egy lány egyébként se képes nála alacsonyabb pasit szeretni.
2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17 éves korodra annyi eszed van mint egy 7 évesnek

ezt ne sértésnek vedd próbáltam finom lenni


ez a TE problémád nem az övé mivel téged zavar

mint írtad is nem is szereted csak csak a kutyának nem kellettél ő meg valamilyen okból mégis rádhajtott


szánalmas vagy kedves kérdező kérlek ne tedd tönkre a továbbiakban is sekélyes és ostoba lényeddel szerencsétlen fiút

2014. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttetek magasabb volt?
2014. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint akkor mégis számít a nőknek a magasság? Pedig minden csaj vérig van sértve az összes topicban ha azt írjuk a magasság ismerkedésnél számít...


Akkor most mi az igazság?

2014. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!