Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem terhesség úgye?

Figyelt kérdés

december 12. én voltam együtt a barátommal ! védekeztünk, nem szakadt ki.

Január elsején felfázhattam ültem (hideg padon, kövön)kint este a hidegbe.. utána par nappal később nagyon elkezdett fájni a vesém körül, alig tudtam aludni. tűneteim: szédülés féle(rosszul láttam) erős fejfájás szinte minden nap, puffadás(olyan mintha hánynom kellene de csak böfögés lesz belőle) hasmenés..

a menstruációm 6 nappal később megjött, mint kellett volna első nap éppenhogy, de utána normálisan.

Azóta folyamatosan megvannak még ezek a tűnetek, de már sokkal enyhébben ! fejfájás majdnem mindennapos de enyhe, van mikor elmúlik, van mikor elöjön, a puffadás ugyan úgy megvan, kis hányinger félével(ami a büfögés, hányni nem tudok) szédülés gyakori 1 héten már csak egyszer-kétszer, de a vesémnél még fáj..

utána megint megjött a mensim kb 4 nap késéssel..

a tűnetek ugyan így megvoltak de enyhébben..

végül csináltam terhességi teszteket a tűnetek miatt 3-at vettem, nagyon félős típus vagyok mind a 3 negatív (1000 forint felettiek)

nem mentem el orvoshoz a vese miatt, anya adott felfázásra erős gyógyszereket, egy kúra volt ! amég szedtem szinte minden OK volt, most meg megint visszajött minden.

Ugye nem vagyok terhes ez már 100% ? Annyira félek minden nap mikor elöjönnek a tűnetek azon idegeskedek hogy nem lehet az, akkor mi ez ? Valaki megnyugtatna, vagy tudná hogy mi ez felfázás csak ?

köszönöm mindenkinek


2014. febr. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Drága, ennyi idő után már olyan pozitív lenne a teszt, hogy a Holdról is látni lehetne!


Ne élj nemi életet, ha ennyire parázol! Ebből is látszik, hogy még túl fiatal, túl éretlen vagy hozzá!

2014. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 19. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

az elsőnek nagyon igaza van

nem kell annyira siettetni semmit


kicsit érettebb leszel ráérsz akkor összebújni a barátoddal

2014. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Passiflora ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél, már sokkal korábban kimutatta volna a teszt.


Az viszont, hogy ilyen tünetekkel (vesetáji fájdalmak, felfázás, stb.) nem fordultál sürgősen orvoshoz, nagyon nagy megggondolatlanság és felelőtlenség volt.


Leginkább anyukádat nem értem, hogy otthon kúrált ilyen tünetekkel, miközben könnyen lehet, hogy vesemedence gyulladásos volt/van.


(Gondolom, tisztában vagy vele, hogy a vesék életfontosságú szervek.)


Szerintem a továbbra is fennálló panaszaid miatt nagyon fontos lenne, hogy minél előbb orvoshoz fordulj!!!

2014. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz és kérd meg, hogy adjon egy teljes laborpapírt. Menj el vérvételre, adj le vizeletet. Ez az alapja mindennek.


A háziorvosodnál mond el a tüneteidet amiket írtál...


A laborhoz pedig ragaszkodj!!! Ha a laborvizsgálat időpontjában is szeded a gyógyszereket akkor azt jelezd a vérvételnél, majd az orvosodnál is, hogy miket szedsz. A legjobb, ha magaddal viszed!


A legaggasztóbb az az, hogy fáj a veséd. Vesével nem szabad várni.

Nem hinném, hogy bármi komoly lenne, de fő a biztonság!


Egy orvostanhallgató

2014. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!