Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szamit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szamit, hogy jobban találok magamnak lányt, ha kicsit ferfiasabb frizurát csináltatok?

Figyelt kérdés
Szamit a frizura valamit,mert nem divatos frizuram van,meg egy ismerős azt is mondta,hogy a szemüvegem cseréljem le csak kontaktlencsete.

2014. febr. 20. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha jelenleg két copfba fonva hordod, rózsaszín hajgumival, akkor sokat segíthet
2014. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szemüveges vagy még találsz magadnak lányt. A frizuracsere lehet jó ötlet, de az összképen múlik nem ilyeneken...
2014. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy ha jól értem.
2014. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és lányt keresek ugyhogy nem vagyok leszbi,dehat nem lepődtem meg azon,hogy magadból indultál ki :D🌓
2014. febr. 20. 23:05
 5/7 anonim válasza:
szerény véleményem szerint a jó pasi rossz frizurában és szemüvegben is jól néz ki. azzal, hogy megváltoztatod, talán egy ikcsit változtathatsz magadon, de nagy csodát ne várj. és semmi rossz szándékom nem volt ezzel
2014. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az arc számít, akkor is ha ezt az összes lány fennhangon tagadja. Egy helyes srác szinte akármilyen hajjal fog nőt találni, egy átlagos srácon valamit dobhat egy jó haj, ronda pasinak pedig a jó haj, az annyi, mint halottnak a csók.
2014. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DreamWeaver ***** válasza:
Kivételesen rövid leszek. :) Számít. De önmagában ez nem fogja megkönnyíteni a dolgod a csajozásban.
2014. febr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!