Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszios ferfivel parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszios ferfivel parkapcsolatot kialakitani? Pszichiatriara is jar, eros depresszioban szenved. Nagyon aranyos, kedves fiu, akibe szerelmes is kettem. Mi lenne a helyes dontes? Megeri a kockazatot, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
24/f es 23/l
2014. febr. 21. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
A kérdés, hogy amúgy milyen ember, és a személyiségének jelenleg mekkora hányadát irányítják a gyógyszerek?
2014. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én majdnem 15 évet húztam le egy depressziós nővel (pszichiáter + antidepresszánsok + minden ami ezzel jár). Ha akkor tudom amit most, akkor egy hétig nem maradnék mellette.
2014. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
fúj, dehogy, még elkapod tőle
2014. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Én félnék tőle.

Aztán mi van, ha mégsem jön be később, és miattad öngyilkos lesz, vagy ami még rosszabb,veled végez, mert ha vele nem mással se legyél?

2014. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
#4: azért a depressziós és a pszichopata közel sem ugyanaz.
2014. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
# 4 Túl sok filmet néztél.
2014. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Honnan tudjátok, hogy mit váltana ki belőle egy szakítás?

Mondjuk azt sem tudjuk, hogy mi miatt kezelik, mert nem mindegy.

2014. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Öngyilkosságot. Legfeljebb.
2014. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha kaszkador vagy, nyugodtan kockaztathatsz.
2014. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A depresszio kezelheto, sot, tulajdonkeppen gyogyithato is, amennyiben sikerul a beteg munka-, elet- es oromkepesseget helyreallitani.

A teljes gyogyulasban egyebkent eppen annak is hatalmas szerepe van, hogy a beteg kornyezete hogyan reagal, mennyire tamogatja, mennyi elfogadast es szeretetet kap, szoval egy kibontakozo szerelem sok esetben eppen a gyogyulast segiti, talan meg sokkal jobban is, mint barmilyen pszichoterapias, vagy gyogyszeres kezeles.


Maga a depresszio nem hatarozza meg az alapveto szemelyisegjegyeket, te magad is irod, hogy egy aranyos, kedves fiurol van szo... csak eppen van egy betegsege, de ettol meg nem fog verengzo fenevadda atalakulni, plane nem, ha megfelelo kezelest kap es motivalt a gyogyulasra.


Ha szereted es ugy erzed, hogy o is kepes lenne szeretni teged es egyutt kepesek lennetek mukodo parkapcsolatot kialakitani, mindkettotok szamara megfelelo eletminoseggel, ugy erzed, hogy a betegsege elleni kuzdelemben te tamogatni tudnad es o is elegge motivalt, akkor nem hiszem, hogy akadalya lenne probalkozni.

2014. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!