Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak legenda?

Figyelt kérdés
30 éves, jóképű srác vagyok, de úgy érzem, hogy a huszonegykét évesek idősnek tartanak magukhoz. Tényleg idős vagyok hozzájuk, vagy esetleg mégsem nézek ki jól?
2014. febr. 21. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Olyan 8-9 év korkülönbségről írsz, ez van, akinek sok, van, akinek pont jó. Én 20 éves korom körül inkább a huszonéves srácokat tartottam inkább korban hozzám illőnek, de ez mindenkinél más lehet.
2014. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
sztem
2014. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sztem ha valaki tetszik, akkor a kor nem szamit.
2014. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mindig rossz helyen keresgélsz,olyan csajoknál próbálkozol,akiknek nem jössz be.Hogy ennek mi az oka,tehát miért utasítanak folyamatosan vissza,arra neked kell rájönnöd.Számomra pédául elég furcsa,hogy harminc éves létedre még egy komoly kapcsolatot sem tudsz felmutatni,inkánbb csitriknél próbálkozol.
2014. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
erre én is kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Miért gondolod, hogy nem tudok normális kapcsolatot felmutatni? :) majdnem 8 évig tartott az egyik kapcsolatom...

Most olyan közegben vagyok, ahol leginkább 20-24 éveseket találni.

2014. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fiukkal nem probalkoztal? lehet hogy ott tobb sikered lenne..ne itelj hogy az nem jo vagy az beteges ? honnan tudod hogy nem jo ha nem probaltad meg ..arrol ne mondj negativ velemnyt amirol nem tudod a vaosagot takro elmenyeket tehat teves meggyozodesbol ne vonj le negativ konzekvenciat ha nincsen elmenyed a ferfi ferfi kapcsolatra..nem buzulasrol van szo.. mert amit nem probaltal arra ne mondj velemenyt amig nem probaltad ki.Ha megkerdezi valaki hogy ettel e kenguru farok levest tohannyal addig meg nem kostoltad nem mondhatod hogy juj az milyen jo vagy hogy Jezusom az borzalmas mert meg nem jutottal oda hogy megizlejed a kenguru farok levest tohannyal..Tehat amig mas elmenyben nem volt reszed senkit ne iteljel el ..Proba szereencse...egy fiu sokkal jobban tudja mi a jo mert neki is azok az erzesei es sokkal jobban tudja mire van szuksege egy ferfinak...
2014. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen semmi bajom egy 30 körüli pasival, nem utasítanám el csak a kora miatt. Ha jól nézel ki, nem lehet, a belsőddel, közeledési módszereddel van valami baj?
2014. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!