Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyok szerelmes egy fiúba, miközben tudom hogy semmi esélyem nincs nála. Nem vagyunk barátok, csak ismerősök, és ráadásul alig találkozunk, évente pár hetet töltünk együtt, mivel a családosan együtt járunk síelni, mivel a szüleink jóba vannak, de ennyi az egész. Ráadásul még beszélőviszonyban sem vagyunk. Én nem nagyon merek kezdeményezni, ő pedig átnéz rajtam.

Mostanra teljesen ellentmondásba kerültem önmagammal, egyáltalán nem értem mért vagyok még mindig szerelmes belé, amikor a tisztán gondolkozó énem egy unalmas, nem túl jóképű, néha kifejezetten bunkó embert lát benne. És már ezerszer elhatároztam, hogy na mától nem gondolok rá többet, és örökre elfelejtem, de valahogy soha nem sikerült, mindig visszatérnek a gondolataim hozzá, és nem bírom megállni, hogy ne gondoljak rá.

Tudom, hogy a szerelem vak, meg minden, de hogyan lehetek még mindig szerelmes egy emberbe, aki alapesetben ennyire hidegen hagy? Mi tegyek, hogy sikerüljön kiábrándulnom belőle?


2014. febr. 21. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal! Lehet találsz valaki olyat, aki megérdemli, hogy szeresd és nem egy ilyen paraszt után koslatsz. (Tapasztalat, nekem bevált)
2014. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igen, nagy játékos lehet a srác! Unalmas, nem is túl jóképű, meg bunkó is, mégis elérte hogy csak ő járjon a fejedben :)
2014. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit eltúloztam, ennyire nem rossz, ezek csak a rossz tulajdonságai
2014. febr. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!