Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogyha megjelöltek faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogyha megjelöltek facebook sörlehúzás játékban, nem teszem meg?

Figyelt kérdés
Baromságnak tartom, ha megkívánom majd megiszom a sört annyi idő alatt amennyi alatt jól esik. Legközelebb mi lesz? Már előre látom az ilyen hülyeségek burjánzását..
2014. febr. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

fú de gáz vagy mi az hogy ellent mondasz a facebooknak, az az új modern biblia, a pokol bugyraiban fogsz szenvedni


most komolyan, ugyan mi lenne? ki nem xarja le?

2014. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak addig ahogy elnéztem mindenki megtette. Aki meg nem az érezheti kellemetlenül magát, hogy jön egy láda sörrel annak aki bejelölte....
2014. febr. 21. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát engem megjelöltek, de abban a 24 órában fel se néztem Facebook-ra, szóval erről lecsúsztam. Mindenesetre az biztos, hogy nem fogok egy tálca sört fizetni senkinek.
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Például ha legközelebb egy olyan poszt lesz, hogy sör helyett húszezrest kell adni neki, megteszed? :) Ne foglalkozz vele ha "nem menő". Nem egyeztél bele, csak rá akarnak kényszeríteni úgymond. Tehát nem az. De a haverok lehet másképp gondolják.
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szard már le, hülyeség az egész. A kocsmába kell sörözni a komákkal és nem a facebookon...
2014. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de: mi jogon köteleznének rá?

Ennyi erővel én meg kitalálom, hogy akit megjelölök, annak le kell ugrania az Empire State Building tetejéről, mert ha nem teszi meg, vennie kell nekem egy luxusautót. És ha valaki nem teszi meg, akkor süllyedjen el szégyenében.


B*romság az egész. Pedig én aztán minden hülyeségben benne vagyok, de ezt kifejezetten retardált dolognak tartom.

2014. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartod, vannak elveid, nem kell mindent megcsinálni, amit a többség igen! Ne foglalkozz vele!^^
2014. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész szarbook a retardáltság felé halad. Még pár év, és a tetőről fognak leugrálni a gyerekek, ha épp az lesz a menő. Gratulálok.
2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mit csinálnak? Kényszerítenek, hogy fizess? Mekkora szánalom ez az egész...
2014. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!