Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo ha a lany kezdemenyez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ha a lany kezdemenyez?

Figyelt kérdés
Sokat szemezunk egy fiuval. A multnap bulizni voltam es o is ott volt es,minek is mondjak,majd felfalt a tekintetevel. Szoval gondoltam majd en leszolitom,nem kell megvarnom,hogy o megtegye. Ez jo? Vagy nevetseges ha a lany kezdemenyez? Mit mondjak neki? Az eleg izlestelen,hogy,szia tetszel,jarunk? :D
2014. febr. 21. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :OO
2014. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond
2014. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16

gondolom most egy 11 eves eretsegi szintjet utottem meg xD

2014. febr. 21. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha neked fontos miért ne kezdeményezhetnél akár te is?
2014. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Odamész és beszélgetsz vele. Utána lépni fog.
2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményezz.


De talán járás elött kicsit beszélgetni/randizni sem árt..

2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg is teszem

Mit mondjak?

2014. febr. 21. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis mit mondhatnál?


Dik,teccel csajé,topogunk?

2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem probléma, ha a lány kezdeményez. :) Csak arra kell ügyelni, hogy ne érezze úgy, mintha meghódították volna. A férfiaknak valamiért berögzült gondolatmenetük, hogy ők a felsőbbrendűek és ők irányítanak. Szeretik kézbe venni az irányítást és mikor egy lány kezdeményez, kicsit megtörik az önbizalmuk, ha a lány túlságosan domináns személyiség. Így azt mondom, odamehetsz nyugodtan, de a látszatot tartsd fenn, miszerint ő a hódító. :)

Egy "Szia! Láttam, hogy figyelsz, így vettem a bátorságom és idejöttem. Egyébként xy vagyok, téged hgy hívnak?" féle sablon szöveg tökéletesen funkcionál a helyzetben. Esetleg "véletlen" neki is mehetsz vagy valamilyen bugyuta ürüggyel is kezdeményezhetsz beszélgetést, ami logikusnak de mégis átlátszónak tűnik. Pl. Nem ismerjük egymást valahonnan? Ismerősnek tűnsz.

vagy nincs véletlenül egy zsepid?

Szóval érted... :D Egy olyan ürüggyel, ami hétköznapi, mégis jól kivehető belőle az, hogy tulajdonképpen milyen célból is mentél oda. Sok sikert! :3

2014. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!