Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az ukrán pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az ukrán pasik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem vagy több 15-nél mert utána már gáz ilyen butaságot kérdezni.
2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sándorjános ***** válasza:
63%
Úristen 0:22 :D sse gondoltam, hogy térkép készült ilyesmiből, büszke vagyok, hogy a magyarok Európa nagyfarkú népei közé tartoznak :D ... különben jótestű férfiak bárhol vannak a dákó méret pedig szerencse kérdése, szóval szerintem mindenhol mindenki esélyes, bár ne most akarj Kievbe menni mondjuk pasizni, mert a főtéri bazársor helyett barikádokat, rendőrfalkákat, partizán harcosokat, tüntetőket, égő karton darabokat, sérülések, hullák szagát fogod csak találni.
2014. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezt az átlagot hogyan nézik? Engem pl nem kérdeztek meg, pedig húznék egy kicsit a magyar átlagon.
2014. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kini :)) ***** válasza:
100%

7. - :DD

5. - ??

Amúgy nekem nincs bajom az ukránokkal, de mint sokan írták, az oroszok szerintem is normálisabbak. Sokkal nyitottabbak, és kedvesebbek. Bár lehet, hogy csak én látom így, nem tudom...

2014. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!