Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes kiválasztódás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes kiválasztódás?

Figyelt kérdés

Azon töprengtem, hogy az, hogy mi, lúzerek nem kellünk a nőknek, az olyasvalami, mint a természetese kiválasztódás, azaz a természet ezzel éri el, hogy a magunkfajta lehetőleg ne szaporodjon.


Eddig teljesen logikus is lenne a dolog, de mi alapján dönti el a természet, hogy melyik géneket érdemes szaporítani, és melyiket nem? Biztos nem intelligencia alapon, hiszen pl. a kirekesztettek között sok mérnök és egyéb intelligens ember van, ők mégis "halálra" vannak ítélve. Ezzel szemben a 4 általánost végzett putris tudjátok kicsoda már 10 évesen szaporodik. A természet őt nem gátolja. Még mindig az erős testalkat és vad természet számít, mint az őskorban? Nem veszi észre a természet, hogy a 21. században vagyunk?


Hogy lehet ezt az ellentmondást feloldani? Kérem, hogy ne menjünk el cigányozás irányába, csak direkt a szélsőséget említettem, hogy érthető legyen az óriási különbség.


2014. febr. 22. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A természet szerint azokat a géneket érdemes szaporítani, amik elősegítik, hogy könnyebben szaporodj.

A természetet nem érdekli, hány matek feladatot tudsz megoldani.

2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most ez olyan dolog,hogy pl a legyek is szaporodnak,mert jóval igénytelenebb mint pl egy tigris akinek egyrészt többet kell "dolgoznia" az életben maradásért is,mert a szaporodásért is.Viszont sokkal szebb és satöbbi.
2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
természetesen az evolúció még mindig nem alkalmazkodott a 21. századhoz... az a néhány ezer év, ami a barlangból való kijövetelünk óta eltelt, az evolúciós szempontból annyit se ér, mint légyfing a huzatban
2014. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó,lúzer nem kell a nőnek. Tedd fel a kérdést,mitől vagy lúzer? Már meg is van hogy mi alapján 'szelektál a természet'.
2014. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gaz magától nő, a virágot ültetni kell.
2014. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberi érzelmek visszatartják az evolúciót, plusz kb. 10 000 év alatt is alig változtunk valamit.
2014. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat szoktam gondolkozni. Sok bunkó, érzéketlen agyilag lemaradott figuráért odáig vannak a lányok, még okosak is sokszor! Ellenben egy kedves, udvarisa, érző szívű, gyengéd fiút mintha észre sem vennéne, mintha nem indulna be náluk valami kapcsolót, amitől bekattannak és le akarják teperni a srácot. Furák a lányok az egyszer biztos, mintha az erőszakos, szívtelen férfiak lennének a tökéletes hím példányok és, aki már gyengéd és megértő az már a kutyának sem kell valamiért. Elég kegyetlen az evolúció ilyen szempontból. Pedig épp a háború meg a sok kegyetlenkedés fogja végül kiírtani az emberi fajt. De nem baj, én szóltam, de egy lány sem akart rendes fiút, minden ember kegyetlen, ez visz a véghez, nem is bánom, úgyis elegem van ebből a ritka kegyetlen fajból.
2014. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!