Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy este egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy este egy swinger klubban? Hogy kell felöltözni? Minden érdekelne. Csak az válaszoljon aki járt már!

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Én barátom kedvéért mentem,hajtott a kíváncsiság,elmentem.

Szexi ruhában,fehérnemű és/vagy pucéran lehet bemenni,miután a belépőt kifizettétek,egy szekrénybe lehet tenni a tárgyaitokat,ruha stb.Jó zene szól,van bárpult(ingyen),ahol én voltam,volt medence,táncparkett,külön rengeteg szoba.Akaratod ellenére semmi se történik,nem fognak taperolni százan.Egyszerű jelzéssel mindenki érti vevő vagy rá,vagy sem. Erőszakos férfiakat én nem láttam,mindenki normális,szerintem hülyéket amúgy se engednek be,szingli pasikat is állítólag leinformálják.Ja óvszer alap.

Egyszer jó volt,nem az én stílusom,nem volt rossz,de elég volt egyszer.:)

2014. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyi! Elég sok swinger oldalon van részletes tájékoztatás, hogyan is zajlik egy este, mit kell felvenni és egyebek. Ajánlom elolvasni. Minden infót megtalálsz. Pápá.
2014. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!