Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a duci lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a duci lányokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, komolyan. Én imádom a teltebb alakot. Súlyban nem tudnám meghatározni, olyan 90 kg. körül is láttam lányt, aki kifejezetten vonzó volt, és nagyon bejött. És mindenkitől csak azt hallom, hogy milyen rondák. Nekik pedig nincs önbizalmuk, nem szeretik magukat. Miért vannak elbélyegezve csúnyának, és egyáltalán bármi jellegzetességet hogyan lehet csúnyának mondani, ez mindenkinek más? 17/f

2014. febr. 22. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Miért?

Azért mert te a vékonyakat.

2014. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8-as! Te mivel támasztod alá, hogy azok?
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,

Azok a hülyék akik még azokat is rondának mondják akik tényleg ott ducik ahol kell, most ha éppen a combja egy kicsit vastagabb de nem narancsbőr meg erre folyik arra folyik, néhány ember arra is azt mondja hogy ronda, nekem igazából mind1, persze tényleg nem mind1 hogy 160 cm és 90kg vagy 180cm és úgy 90kg, az én barátnőm is 55kg 160cm érrel és igen kicsit mondhatni ducibb mint egy 160cm es ismerősöm 50kg-mal de nem is csúnya hanem inkább(nekem) tökéletes csinosabb mint a 50kg-os csont ismerősöm :D

2014. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja és a súlyfelesleg igénytelen és egészségtelen.
2014. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az én bartomnak eddig vékony női voltak én meg alacsony százhatvan-valamennyi cm vagyok, 60 és 65 kiló között ingázok. És már én is soknak számítok neki :/ Vagyok nem, csak húsosnak lát és kicsit puhának tartja a fenekemet.
2014. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs velük, tetszenek! :)
2014. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mert akit nem tudok megemelni az nem nőies. gyúrok vazze, akkor sem cementes zsákot tartok az ágyban!
2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert csattognak mint az állat és mindenki felkel rá a házban
2014. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha valaki szeret egy lányt akkor mindegy hogy ducibb egy kicsit
2014. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Egyáltalán nem hülyék.

Szerintem sokaknak

Az a bajuk velük

Hogy inkább olyan otthon

Ülős fajták

Nincsenek benne túrákba kiruccanásokban.

(DE EZ NEM MINDENKIRE IGAZ......)♡

2014. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!