Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni, ha ahova megyek, ott nincsenek fiúk ill. fura is vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos túl erősen élem meg mind a pozitív, mind a negatív érzelmeimet, kb. mint egy ovis. És ennek megfelelően csak azokról tudok beszélni, ami legalább idegesítő, de bántó is lehet sajnos :( Amikor nincs semmi aktuális "nagy esemény", akkor tudok "normális" lenni. Emellett sokszor nyűgös vagyok, és mindig kell sajnos idő, amíg leküzdöm.

Sok a heppem is.

Már alapvetően ezek visszataszító dolgok, de ez csak a dolgok egy része.

Nem vagyok menő, laza, tipikus mai fiatal.


Bizonyos előadásokra járok/jártam el, ott csak 1-2 fiú van, azok is vagy foglaltak, vagy fiatalabbak vagy sokkal idősebbek.

Önkénteskedem itt-ott (nem embereknek segítek), ugyanez az ábra.

A diszkókat, a tömeg fiatal-helyeket, a tömegrendezvényeket nem szeretem.

Lehetőleg "élőben" szeretnék ismerkedni, ahol természetes úton alakul ki a szimpátia. A netes ismerkedést erőltetettnek érzem.


2014. febr. 23. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én bírom a fura embereket, én is annak számítok.

De szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

2014. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hány éves vagy?
2014. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na itt tutt nem találsz normális pasit.Sok az ilyen probléma,ezért szeretnénk egy olyan szórakozó helyet,ahol normálisan lehetne ismerkedni,kiszűrve az idiótákat😊
2014. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a fenébe nem találsz magadnak fiút:D

Annyi ismerősöm van akinek nincs barátnője... Nekem sincs és a haverjaim közül is csak az egyiknek van de ő is a neten szedte össze, messze lakik, stb

A társaságomban is alig van 1-2 fiú akinek van barátnője és egyébként is a társaság nagy része fiúkból áll tehát akármerre mész biztos hogy találkozol fiúkkal.


A discoban is több a fiú mint a lány, a kocsmában is, focimeccsen is, az internetes játékokban is.

2014. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tom de igazából ha találsz valakit akkor a nyűgjeidet ne rajta vezesd le hanem inkább mondd el neki vagy csak szimplán örülj hogy van (csak mert a volt barátnőm nekem is olyen volt és a tököm tele volt hogy állandóan amikor találkoztunk hisztizett valamin) szóval az úgy nem előnyös szerintem.
2014. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egyszerű problémamentes eset. Sok türelem kell hozzád. Hasonló problémás embert keress.
2014. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 4/6

Pont ez az, hogy a fiúk a diszkót, a kocsmát, a focimeccset szeretik. Én pedig ezeket nem. Ilyen vagyok. Anti-partiarc.

# 5/6 és 6/6:

Igazából újat nem mondtatok, hanem leírtátok, hogy a nyűgösség, hiszti idegesítő, meg sok türelem kell egy problémás emberhez... Ezt tudom, ezért nincs barátom, ezért vagyok szomorú és tanácstalan és ezért született ez a kérdés.

2014. febr. 23. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a netes ismerkedestol teljesen elzarkozol es ahova jarsz, ott tenyleg nincsenek fiuk, akkor sok valasztasod nincs: erot kell venned magadon es el kell jarnod uj helyekre, esetleg belekezdeni valami uj hobbiba, szakkorbe, sportba, barmibe, ami lehetove teszi, hogy bekerulj uj kozossegekbe, ahol hozzad passzolo fiukkal is talalkozhatsz.


Biztos vannak olyan dolgok, amik erdekelnek (lehet ez akarmilyen szubkultura, kepregenyek, cosplay, szamitogepes jatekok, irodalom, filmek, muveszetek, aminek kapcsan ratalalhatsz uj kozossegekre, amik rendszeres talalkozokat szerveznek), ezeken keresztul is meg lehet talalni a neked tetszo kozeget.

Bovitsd kicsit a mozgastered, probalj ismerkedni, baratkozni, nyitni uj kozossegek fele!

2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elárulod milyen idős vagy és hol élsz ?
2014. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
21
2014. febr. 23. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!