Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért mondhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele kb fél éve,véletlenül összefutottunk tegnap egy szórakozóhelyen,mondtam neki,hogy van valakim,mondta,hogy neki is volt,de nem tartott sokáig.Elkezdett kérdezősködni a pasimról,meg hogy jól bánik-e velem,rendes-e,vigyázzak magamra nagyon,majd hozzátette,hogy örülhet a csávó,hogy ilyen barátnője van... az utolsó mondat nekem fura,tekintve,hogy én dobtam őt,tehát ezek szerint nem haragszik rám.Én szeretném,ha boldog lenne,és remélem,már nem érez semmit irántam,de ez alapján én kicsit ezt szűrtem le..szerintetek? 19/L
2014. febr. 23. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Érez még irántad..
2014. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megbántottad, és nem múlt el nyomtalanul.

Azt az álságos dumát meg hagyd, hogy azt akarod, hogy boldog legyen. ha ez igaz lenne, visszamennél hozzá.

2014. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
együtt nem voltunk boldogok,kiidegeltük egymást...nemcsak duma,tényleg azt szeretném,hogy boldog legyen valakivel.
2014. febr. 23. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszavágyik szerintem :) Meg evvel egyrészt bókolt is, hogy milyen jó nő vagy.
2014. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha visszavágyna,sztem tett volna érte...
2014. febr. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!