Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Minden napszakban a hányinger kerülget, a hasam olyan mintha egy csomót ettem volna (gömbölyűbb és nagyobb a kelleténél ) pedig keveset eszek és edzek is, az alhasam éjszaka néha görcsöl és mikor fekszek a hasam és az alhasam is fortyog, a fejem fáj, és sokszor járok wc-re. A vizeletemmel nincs semmi baj csak sokszor rám jön az inger. Normális válaszokat írjatok légyszíves :(
2014. febr. 23. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Muszáj leírnom? :/
2014. febr. 23. 13:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Írd le. Mikor jött meg legutóbb?
2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd ne írd le! :| Itt inkább az a kérdés hogy előváladék vagy ondó került e a hüvelyedbe?? ( előváladék is tartalmazhat ondót)

A tünetek alapján minden esélyed meg van rá..

De az is lehet hogy beképzeled...

A válasz az első kérdésemben van...

Hogyha a válasz ˇigen ˇakkor irány az orvos... és szólj a párodnak is.. A szülőknek addig ne szólj amíg nem biztos hogy az vagy e... Mert csak vita lenne és a végén eltiltanának a barátodtól.. Mert úgy vettem ki a szavaidból hogy eléggé fiatalka vagy.. De ha szereted nincsen azzal semmi gond hogyha kész vagy a szexre... De könyörgöm ha nem védekeztek inkább ne csináld!! 16/L

2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát jó, 14 és 14.én jött meg.. de nem volt normális menzesz, keveset véreztem és a 7.-8. nap felé már iszonyatosan sötét vér jött belőlem :/
2014. febr. 23. 13:50
 6/14 anonim ***** válasza:
hát ha megd*gtak és nem védekeztetek igen.
2014. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de kiszakadt az óvszer, s nemtudjuk hogy kifolyt belőlem az ondó vagy csak rám folyt :S
2014. febr. 23. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Te 7-8 napig menstruálsz??? :O

Akkor már max barna folyásnak kéne lennie ...

Mindenképpen keress fel egy orvost!!!!

2014. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neem csak 7 napig, a 8. nap már csak pici barna folt van a fehérneműmön :)
2014. febr. 23. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Végezz el egy terhességi tesztet a szex utáni 14. napon reggel.
2014. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!