Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az üresség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni az üresség érzet ellen?

Figyelt kérdés
Elég sok csalódás ért...úgy érzem kiüresedtem, semminek nem tudok örülnni, semminek nem látom értelmét, nem tuok senki mellett lenni, mert unalmasnak érzem magam, nem jó társaságnak, nem élvezem a szexet sem, leginkább amúgy is csak arra akarnak, és elegem van...de ha randizgatnék, annak sem lánám örömlt, mert csöndes vagyok, ami ellen nem tudok tenni, és senkinek nem lennék jó parner, úgy érzem , nincs életenergiám semmire sem
2014. febr. 23. 20:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok, bocsi az irás hibákért
2014. febr. 23. 21:00
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

iratkozz be valahová:

sport

szakkör

bármi csak foglald le magad és gondolataid

2014. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Néha nekem is vannak ilyen érzéseim. Nem szabad belemerülnöd az önsajnálatba és a szomorúságba, mert csak egyre mélyebbre kerülsz. Nem kell és nem lehet mindig vidámnak lenni, de reálisan kell látni a dolgokat, ha össze akarod szedni magad elsősorban rajtad áll a dolog, itt írhatunk neked bármit.
2014. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Most szépen elmondtad, hogy te ilyen vagy, ez neked igy jo, elfogadod. Akk meg minek akarsz tenni ellene. Neked ez a jo! (Majd ha nem fogadod el igy magadat és minden percben teszel ellene akkor térjünk vissza a kérdésre!)
2014. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
nekem ez eléggé depressziónak hangzik. legalábbis, ahogy leírod. esetleg egy jó szakember? még ha nincsenek is öngyilkos gondolataid, minél előbb megpróbálsz segíteni a dolgon, annál nagyobb esélyed van a sikerre. de ha javasolhatom, ne pszichiáterhez menj, az elintézi egy bogyóval. rendes pszichológushoz, aki kitartó terápiával talán ki tud húzni ebből az erős melankóliából.
2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A napokban kezdtem el süllyedni megint, volt egy hét emelkedő stádiumom, lendülettel kerestem a sulit, munkahelyeket, voltam szemlyes találkozón, stb...intéztm a hivatalos dolgaim, jó volt hogy mindig volt valami intézni való, elkezdtem bizakodni hogy sikerülni fog a munka, illetve ami igazán jó rzst adott hogy elkezdtem egy sráccal ismerkedni, vgre nem szex témával jött, úgy éreztem nyitott lenne kapcsolatra is, aranyos volt velem, utána elment 1 hétre más városba, abszolut nem keresett irtam neki alig váalszolt, majd irtam neki már nem is válaszolt napokig, látom más lányokkal ismerkedik.....egyszerűen úgy lecsökkentem hogy nagyon nem tudok semminek örülni, mégha felvennének arra a munkára akkor is csak bénáznék, meg nem is fognak felvenni mert nem vagyok beszédes, de ez a fiús dolog nagyon letör, régebben is csak szexre használtak, egyszerűen unalmasnak, üresnek érzem magam......
2014. febr. 23. 21:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Sosem érzem jól magam, mondom az az egy hét volt a változás, azt hittem beköszönt végre az letemben, de után ANNYIRA RÁKEZDTEM PARÁZNI ERRE AZ IAMERKEDÉRE ezzel a pasival, és lám be is vonzottam....nem keres....más lányokkal van el....ha nagyon akarna keresett volna......amúgy is sosem vagyok jól, vallmikor rettentő rossz hangulataim vannak,tartósn...borderline vagyok
2014. febr. 23. 21:24
 9/15 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért gyorsan irtam...

27 leszek

2014. febr. 23. 21:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert nem beszélgettél még velem.
2014. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!