Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan weboldal, ahol regisztrálni kell és pontozni lehet lányokat fiúkat?

Figyelt kérdés

Bárki regisztrálhat, és képet/képeket feltöltve bekerül egy szavazósaiba, a ahol a felhasználók egymást pontozzák, hogy ki mennyire jó csaj vagy jó pasi stb.


Van valami ilyesmi oldal, ami részben vagy teljesen erről szól?

Külföldi vagy magyar, mindegy.


Köszi!



2014. febr. 24. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen pontozós, de szavazhatsz hogy bejön vagy nem

valami csajok és pasik a neve

2014. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerem, annál azért komolyabbra gondoltam kicsit... de köszi :)
2014. febr. 24. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt találtam egy ilyen külföldi oldalt, ahol lehetett pontozni a másikat 0 és 10 között. Több hónapig voltam fenn, végül kb. 500 szavazat alapján 0,4-es átlag jött ki, úgy, hogy 2-est senkitől sem kaptam.
2014. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régebben a szexivagynem.hu volt ilyen, de az megszűnt, szerintem már nincs ilyen oldal, ha valaki mégis tud ilyenről, akkor kíváncsi lennék én is, de mostanában nem az 1-10 pontozás a divat, hanem a like/nope
2018. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!