Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem eleg, hogy utalom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eleg, hogy utalom az egyetemet, meg a korulottem levok ratesznek 1 lapattal, hogy miert nincs senkim, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehezen jovok el egyetemre otthonrol, mert ott van az a srac, akibe evek ota bele vagyok zugva. A csaladom is hianyzik, de mindig azt kerdezik, hogy miert nem fogok magamnak valakit. Engem kikeszit ez az allapot, hogy nincs senkim, erre meg jobban felidegesitenek
2014. febr. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg az említett srácot kérdezd meg, mi a véleménye a helyzetről :)
2014. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el (?)hogy szerelmes vagy csak hát ez van

Gyakran a probléma kimondása elindítja a megoldást is... (tapasztalat)

2014. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor azzal jottem a szuleimnek, hogy milyen rossz ez az egyetem is, azzal jottek, hogy kikeszitem oket, mert mindig "nyavalygok". Ha nem nekik, akkor kinek mondjam, de azota nem merek nekik semmit mondani, inkabb magamban orlodok.
2014. febr. 25. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
nőj fel és tanulj! azért jársz oda nem másért. fogsz még elég fas*zt fogni hidd el, egyel több vagy kevesebb nem oszt nem szoroz.
2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nekem o kell :(
2014. febr. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!