Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szexinek tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szexinek tartjátok, ha egy vonzó nő néha szivarozik?

Figyelt kérdés

Tudom, h a férfiak általában nem szeretik, ha egy nő cigizik/szivarozik, de szerintem vonzó lehet, ha egy "végzet asszonya" típusú nő rágyújt néha. Pl.:

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 25. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
fogadjunk mire be írom ezt a kérdést valaki be dobja ezt :inkább az én szivaromat szívja -.-
2014. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első nő tetszik nagyon karakteres igazi egyéniség *_*
2014. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem jönnek be a dohányos nők
2014. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pfujjj szivar! Szasz Csefy!
2014. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Légyszi a kérdésre válaszoljatok.

Egyébként nem cigis, dohányos nőkről van most szó, hanem azokról, akik néhanapján elszívnak egy szivart (szerintem irtó szexi módon). Róluk kérdezem, hogy mennyire tártjátok őket vonzónak.

2014. febr. 25. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Millió más módon lehet szexi egy lány, engem személy szerint taszítanak az ilyenek. Az meg főleg gáz szerintem, ha divatból dohányozik valaki..

21f

2014. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, inkább nevetségesnek tartom az ilyen "most nagyon szexi vagyok egy szivarral a számban" jellegű nőket.
2014. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én pont lesz.rom, h szexi vagyok vagy sem, jól esik fél évente az az egy szál szivarka(itt a -ka nem kicsinyítőképző) valami jó kaja után

a párom meg szintén elszív egyet és kész, nem divatozunk

22/L

2014. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy film noir-ban a femme fatale-nak nagyon jol all, gyakorlatilag kotelezo elem es tenyleg alkalmas arra, hogy a karakterben rejlo szexualitast es magat a szexualis feszultseget fokozza.


A valosag viszont mas, nem lesz tole szexisebb egy no, az csak egy cigaretta/szivar, amit elsziv, mert jolesik neki.

2014. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szexinek találom, a második képen szivarozó nő tetszik a legjobban!
2014. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!