Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszik nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek ha egy fiú farmerdzsekit hord?

Figyelt kérdés
persze nem az a bő fazon,hanem divatos,világosabb színű,koptatott...és fel lehet tűrni az ujját
2014. febr. 26. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az tinis, úgyhogy nem. A komolyabb pasik érdekelnek.
2014. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekel ,hogy mi van rajta a legjobb ha semmi :)
2014. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem tetszik.
2014. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki és a stílusához illik.
2014. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne irogass privit kérdező, ha nem tetszik a válaszom. Fáj az igazság? Ez van. MAjd csak megtetszel valakinek farmerdzsekiben is. Ne legyél már annyira oda, nem a kabát a lényeg, hanem a fejed.
2014. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem írtam senkinek :D
2014. febr. 26. 18:24
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,nem a ruha számít,de te az alapján ítéled meg,hogy férfi-e valaki....:D
2014. febr. 26. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem így van kérdező.
2014. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ne találj már ki mindent.eszembe nem jutott privit írni,nem tetszhet mindenkinek amit hordok,de ettől én még jól érzem magam benne és ez számít.és nem tudom mióta tinis,de rajtam nem hat annak mert közel 193 cm vagyok és izmos is,szóval...
2014. febr. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!