Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jöttem az ex pasimmal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem az ex pasimmal. De egyszerűen nem értem. Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
mióta újra együtt vagyunk egyszer sem írt rám.. nem találkoztunk nem beszéltünk.. de ami a legrosszabb nem jelölt vissza fb-n !és minden nap fent van mert látom h változtatgatja a a prof. képét, posztokat oszt meg..stb. és még csak meg se tudom ezt vele beszélni, mert nem ír vissza és így nem tudunk találkozni.. most törjek be hozzájuk vagy mi??? segítsetek! mit csináltam rosszul?? 15/L
2014. febr. 26. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Újra összejöttetek TALÁLKOZÁS NÉLKÜL????
2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

AZ IGEN!!!

"de ami a legrosszabb nem jelölt vissza fb-n !"

Nektek is van életetek.....

2014. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mégse akar ,meggondolta magát

csak nincs jó neveltsége,hogy ezt megmondja

2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mindketten érettebbek vagytok a korotoknál. Felétek mit takar az újra összejönni kifejezés? Írtad neki, hogy összejövünk, ő meg, hogy ja és kész? A leírtakból arra tippelek, hogy nem jöttetek össze.
2014. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy újra összejöttetek és nem csak álmodtad? Mert ezek alapján nem úgy tűnik, mintha érdekelnéd őt.
2014. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mer a fészbukon élsz kisjány!!!!
2014. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jobban aggódnék a nem találkozás és beszélgetés miatt, a facebook csak egy oldal, ahol mindenki azt mutat magából, amit akar, sokszor az egész egy nagy kamu! De ehhez még túl fiatal vagy és sajnállak, meg az összes olyan embert sajnálom, aki beszo...ja, hogy ennek az oldalnak van bármilyen értelme is és jelenősége az életünkre nézve.
2014. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" nem találkoztunk nem beszéltünk.. de ami a legrosszabb nem jelölt vissza fb-n ! "


LOL szóval ha visszajelölne fb-n és továbbra se írna vissza és nem találkoznátok akkor boldog párkapcsolatban lennétek?


I don't want to live on this planet anymore..

2014. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!